ورزش و جوانان

رئیس ورزش و جوانان کوه‌چنار به عنوان جوان ترین رئیس اداره ورزش و جوانان کشور انتخاب شد

در گردهمایی روئسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان فارس که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاونین این اداره کل در شهرستان لامرد برگزار شد حسین طهماسبی رئیس اداره ورزش و جوانان به عنوان جوانترین رئیس اداره ورزش و جوانان کشور انتخاب شد.

در حاشیه این گردهمایی طبق استعلام گرفته شده اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و اعلام وزارت ورزش و جوانان طهماسبی به عنوان جوانترین رئیس اداره ورزش و جوانان کشور لقب گرفت.

در این گردهمایی طهماسبی ضمن سپاس و قدر دانی از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت امیدواریم بتوانیم با در پیش گرفتن رهنمود های رهبر معظم انقلاب اسلامی که در بیانیه گام دوم انقلاب توسیه اکید توجه به جوان گرایی در مسئولیت ها را داشته اند در راستای محرومیت زدایی شهرستان کوه چنار گامی برداریم و با تلاش و کوشش خود و مجموعه اداری و هیأت های ورزشی ورزش شهرستان کوه چنار را در سطح کشور دارای جایگاه ویژه ای نماییم.

وی در پایان از حسن اعتماد مدیرکل محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر حاجی زاده نماینده محترم شهرستان های کازرون و کوه چنار دکتر عباسی فرماندار محترم شهرستان مهندس علیزاده رئیس محترم دفتر نماینده شهرستان حجت الاسلام آزاده امام جمعه محترم شهرستان و تمامی عزیزانی که مجموعه ورزش شهرستان را حمایت نموده اند تقدیر و تشکر نمودند.

همچنین در این گردهمایی از شهرستان های برتر در حوزه عملکرد تقدیر به عمل آمد که اداره ورزش و جوانان کوه چنار توانست رتبه دوم را کسب نماید.

بیشتر بخوانید: نشست روئسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های جنوب غرب فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا