کازرونکوه‌چنارورزش و جوانان

نشست روئسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های جنوب غرب فارس

صبح امروز روئسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های نوراباد. رستم. کازرون. و کوه چنار در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کوه چنار برگزار گردید و تفاهمنامه ای بین این ادارات به تصویب رسید.

در این نشست ابتدا طهماسبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن خیر مقدم به میهمانان از پتانسیل و ظرفیت های ورزشی شهرستان گفت و افزود تصویب یک تفاهمنامه بین شهرستان های جنوب غرب فارس میتواند کمک شایانی به رونق و پیشرفت ورزش منطقه داشته باشد.

وی در ادامه افزود ادارات شهرستان ها میتوانند با تعامل بیشتر بسیاری از مشکلات میزبانی مسابقات که شهرستان درگیر آن است را حل نماید و این تعاملات دوطرفه که باشد رضایت مندی باشگاه ها و ورزشکاران را به دنبال دارد.

در ادامه داوید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نوراباد ضمن قدردانی از اداره ورزش کوه چنار بابت تشکیل جلسه از اعلام آمادگی خود جهت اجرای این تفاهمنامه در راستای پیشبرد اهداف ورزش قهرمانی و همگانی منطقه گفت، سپس نیکنام رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رستم از تعامل با شهرستان های اطراف از قبل گفت و افزود اجرای این تفاهمنامه میتواند بار بسیاری از دوش باشگاه های خصوصی شهرستان ها بردارد به طوری که به آسانی در مسابقات منطقه ای شرکت نمایند.

در پایان عظیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون از حمایت از اجرای این تفاهمنامه گفت و افزود اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون آمادگی این را دارد کما فی السابق میزبان خوبی برای شهرستان های اطراف باشد و با برگزاری میزبانی مسابقات ورزشی ایجاد انگیزه ویژه ای بین ورزشکاران منطقه نماید.

اهم مصوبات این نشست به شرح زیر می باشد:

  1. برگزاری مسابقات ورزشی تحت عنوان مسابقات قهرمانی جنوب غرب فارس
  2. مسابقات به صورت دوره ای و هر بار به میزبانی یکی از شهرستان ها باشد
  3. تسهیل در اسکان تیم ها و باشگاه های ورزشی در زمانی که شهرستان میزبان مسابقات است
  4. در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی و خوابگاه ورزشی شهرستان میزبان در مسابقات برای تیم های میهمان
  5. برگزاری دوره های آموزشی جهت ارتقا سطح علمی مربیان و ورزشکاران شهرستان ها با تعامل و هماهنگی هم
  6. برگزاری جلسات مسئولین هیأت های شهرستان در راستای اجرای تفاهمنامه به تصویب رسیده به صورت هر ماه یک بار
  7. شرکت روئسای ادارات ورزش و جوانان و مسئولین هیأت ها در زمان میزبانی مسابقات و شرکت در مراسم افتتاحیه یا اختتامیه در جهت ایجاد انگیزه بین ورزشکاران
  8. استفاده از داوران با تجربه هر شهرستان در زمان برگزاری مسابقات

بیشتر بخوانید: مسابقه دو استقامت به مناسبت هفته بسیج در کوه‌چنار برگزار و از نفرات برتر تجلیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا