حوادث و انتظامی

انهدام اعضاي باند 3 نفره سارقان منزل در کوهچنار

فرمانده انتظامی کوه‌چنار گفت: با تلاش ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی اين شهرستان باند سارقان منزل با 16 فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ لطف‌الله محمدی در گفت‌وگو با پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در شهر قائمیه و متواری شدن سارقان ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سارقان پس از حصول اطمینان از خالی بودن منازل اقدام به سرقت در ساعات پایانی شب می‌کردند، گفت: کارآگاهان با اشراف اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوين پلیسی اعضاي یک باند 3 نفره  فعال در زمينه سرقت منزل را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت های لازم و هماهنگی با مقام قضایی آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفيگاهشان دستگیر و به مقر انتظامي دلالت دادند.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با ابيان اينكه متهمان در بازجویی اوليه به 16 فقره سرقت منزل اعتراف کردند، عنوان داشت: سارقان براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.

سرهنگ محمدي از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک و یا پرسه زنی افراد ناشناس، در اسرع وقت از طریق تلفن 110 گزارش آن را اعلام كنند.

بیشتر بخوانید: توقیف خودرو حامل هیزم قاچاق در شهرستان کوه چنار

لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا