فرمانداری

تسریع در تکیمل طرح های عمرانی راههای حوزه استحفاظی شهرستان کوهچنار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کوه‌چنار، محمود هاشمی سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس ضمن تقدیر از خدمات راهداری بابت هماهنگی و پیگیری امور و فعالیت‌های شبانه‌روزی و همچنین همکاری مستمر و مداوم در بحث نگهداری و ایمن سازی راه‌ها خواستار توجه ویژه به شهرستان کوه‌چنار شد.

سرپرست فرمانداری کوه‌چنار گزارشی از وضعیت راههای شهرستان ارائه کرد و خواستار توجه به راههای شهرستان به عنوان یکی از زیرساخت های توسعه گردید.
 
در این دیدار پیرامون مباحث مختلف در زمینه راههای حوزه استحفاظی شهرستان کوه‌چنار از جمله روکش آسفالت ، روشنایی، ایمنی جاده‌ها، راههای روستایی و لزوم تسریع در تکیمل طرح های عمرانی در دست اجراء و عملیات راهداری در شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

علیرضا راستیار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد‌ه‌ای ضمن ارائه گزارش عملکرد این اداره کل، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و رفع مشکلات در حوزه راه‌های شهرستان کوه‌چنار اعلام و اظهار امیدواری کرد که تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم راهداری منجر به ارائه خدمات قابل قبول و در خور شأن مردم شریف شهرستان کوه‌چنار گردد.

بیشتر بخوانید: شلیک گلوله و پایان زندگی مشترک / قتل زن ۴۲ ساله در کوهچنار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا