نماینده شهرستان

دیدار دکتر عباسی با رئیس صدا و سیما/ درخواست تقویت زیر ساخت ها و پوشش شبکه ای دیجیتال

دکتر فریدون عباسی دوانی در دیدار با دکتر جبلی ضمن اشاره به اهمیت نام بردن از زادگاه حضرت سلمان در فیلم سلمان فارسی در رابطه با ظرفیت های غنی منطقه کازرون و کوه‌چنار در فرهنگ سازی با وی گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های کازرون و کوه چنار؛ دکتر فریدون عباسی دوانی نماینده مردم این حوزه انتخابیه در دیدار با دکتر جبلی رئیس سازمان صدا و سیما پیرامون ظرفیت های غنی و فرهنگ کهن منطقه کازرون و کوه‌چنار پرداخت.

دکتر عباسی با اشاره به شهر قهرمان پرور کازرون نام بردن و نقش پر اهمیت این شهر و مردمانش را به عنوان زادگاه و محل زندگی و رشد حضرت سلمان در ساخت فیلم سلمان فارسی ضروری دانست.

نماینده مردم با اشاره به فرهنگ غنی کازرون و حضور هنرمندان و فرهیختگان حوزه رسانه در شهرستان های کازرون و کوه‌چنار خواستار حمایت از تولیدات رسانه‌ای منطقه و پخش در رسانه ملی و حمایت از تولیدات مرتبط با بوم منطقه همچون احیا دریاچه پریشان، رشادت‌های ناصر دیوان کازرونی و حضور پررنگ هزاران رزمنده و شهید این منطقه در دفاع مقدس شد.

از جمله تقاضا های نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار:

تقویت زیر ساخت ها و پوشش شبکه ای دیجیتال در تمامی نقاط شهرستان های کازرون و کوه‌چنار

تهیه مستند پیرامون راه کار های احیای دریاچه پریشان توسط متخصصین و کمک‌ به فرایند احیای این دریاچه از طریق رسانه ملی.

حمایت جهت ساخت مستندی جامع با هدف معرفی جاذبه های گردشگری تاریخی ، ملی، مذهبی کازرون و کوه‌چنار

توجیه و جلب توجه مسئولین کشور پیرامون راه های مواصلاتی کازرون با استفاده از ظرفیت های صداوسیما با توجه به کاهش ۲۵ کیلومتری راه مواصلاتی شیراز تا بوشهر که منجر به یکپارچگی های اقتصادی و اجتماعی جنوب کشور خواهد شد.

تقاضا جهت ارائه مجوزات لازم جهت تاسیس واحد سیار(مرکز صدا و سیما) در منطقه کازرون و کوه‌چنار

در این دیدار پیرامون نقش سازمان صدا و سیما در حفظ سرمایه اجتماعی و موارد داخلی صداوسیما و نقش صدا و سیما ملی و… گفتگو و تبادل نظر شد.

روابط‌عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده کازرون و کوه‌چنار

بیشتر بخوانید:از لزوم اجرای طرح‌های آبخیزداری در شهرستان کوه‌چنار تا بازنگری در شیوه مصرف آب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا