آموزش و پرورش

هیچ آموزشی نمی تواند جای معلم را در کلاس درس بگیرد

مدیر آموزش و پرورش کوهچنار از روند برگزاری کلاس های حضوری مدارس بازدید و از نزدیک با دانش آموزان و معلمان دیدار و گفتگو کرد.

امین غلامی گفت: ویروس منحوس کرونا بیشترین ضربه را به پیکره آموزش و پرورش زد و دانش آموزان نتوانستند آنطوری که در مدارس یاد می گرفتند یاد بگیرند و مسایل و مشکلاتی رابرای دانش آموزان و معلمان ایجاد کرد و اعتقاد دارم که هیچ آموزشی نمی تواند جای معلم رادر کلاس درس بگیرد .

وی در جمع معلمان گفت: احساس می کنم لذت معلمی آن است که در کلاس درس باشد .امروز با کمکی که همه عوامل اعم از  اولیا و دانش آموزان و هم معلمان و کادر مدارس دست به دست هم دادند و همکاری کردند و هر چند مدارس ما از سوم مهرماه بصورت نیمه حضوری باز بود ولی الحمد الله امروز شاهد بازگشایی مدارس بصورت حضوری هستیم و از این حضور همه ما لذت می بریم .

وی گفت: اگرپیشرفته ترین تکنولوژی ها وارد آموزش شوند دریک درسی مثل ریاضی بیش از ۵۰ درصد آموزش و یادگیری حاصل نمی شود . ولی هیچ آموزشی مثل آموزش حضوری معلم در سرکلاس درس نمی شود .

غلامی گفت: به اعتقادات دانش آموزان اهمیت بیشتری بدهید و مسائل پرورشی در مدارس بیشتر کارشود .چون آموزش رابه هرصورتی می توان آموزش داد ولی مسائل پرورشی باید بصورت چهره به چهره انجام شود که امیدوارم در مدت باقی مانده مسائل پرورشی و اعتقادی و مذهبی و اخلاقی دانش آموزان راتقویت  کنید که آسیب این حوزه کمتر شود.

بیشتر بخوانید: آموزش حضوری در ۳۶۳ کلاس درس شهرستان کوه‌چنار آغاز شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا