آموزش و پرورش

آموزش حضوری در ۳۶۳ کلاس درس شهرستان کوه‌چنار آغاز شد

مدیرآموزش و پرورش کوه‌چنار گفت: همزمان با سراسر کشور، آموزش حضوری دانش آموزان در بیش از ۳۶۳ کلاس درس این شهرستان از ۱۴ فروردین آغاز شد.

امین غلامی امروز در گفت وگو با خبرنگار چنارنیوز افزود: همانگونه که طی دو سال شیوع ویروس کرونا ،  آموزش‌ها به صورت نیمه حضوری و مجازی بود،  از روز جاری به صورت ۱۰۰ درصد حضوری آغاز شد.

وی گفت: آغاز آموزش حضوری بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط و تهویه کلاس‌ها و استفاده از ماسک توسط دانش آموزان و کادر آموزشی و تربیتی خواهد بود.

غلامی اظهارداشت: همزمان با سراسر کشور، آیین آغاز آموزش حضوری مدارس کوه‌چنار با حضور معلمان و مسئولان به صورت نمادین در بیشتر آموزشگاه‌های سطح شهرستان با درنظر گرفتن شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

وی از  همه مدیران مدارس، کادر آموزشی و تربیتی ، سرایداران و نیروهای خدماتی مدارس شهرستان که در آمادگی مدارس برای حضور دانش آموزان و آغاز آموزش حضوری تلاش بی شائبه‌ای داشتند تقدیر کرد.

مدیر آموزش و پرورش کوه‌چنار  گفت: در ایام تعطیلات نوروز، اعضای ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان با تمام توان برای اسکان میهمانان نوروزی شبانه روز تلاش کردند و میزبان گردشگران از سراسر کشور بود که از همه آنها تقدیر می‌شود.

بیشتر بخوانید: مدارس کوه‌چنار آماده حضوری شدن از چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۱


لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا