حوادث و انتظامی

از کشف دو قتل تا دستگیری مواد فروش و سارق در کوه‌چنار

فرمانده انتظامي كوه‌چنار از اجراي طرح پاكسازي و ارتقاء امنيت اجتماعي در 9 ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش چنارنیوز به نقل از پلیس سرهنگ لطف‌الله محمدی در تشریح این خبر بيان كرد: در پي استمرار اجراي طرح پاكسازي و ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف نا امن کردن محلّات جرم‌خيز، يگان‌هاي انتظامي شهرستان كوه‌چنار با بهره‌گيري از توان و امکانات موجود و با هماهنگي مرجع قضائي به اجراي طرح‌هاي مربوطه پرداختند.

وي با بيان اينكه در اجرای این طرح‌ها ، 130 کیلو و 667 گرم انواع مواد مخدر کشف و 3 نفر قاچاقچی مواد مخدر به همراه 160 نفر خرده فروش و معتاد نيز دستگير و جمع‌آوري شدند، گفت: دستگیری 2 نفر قاتل و کشف 2 فقره قتل، دستگیری 87 نفر سارق و کشف 395 فقره انواع سرقت‌ها، دستگیری 269 نفر متهم تحت تعقیب، توقیف 556 دستگاه وسايط نقلیه متخلف،کشف 24 قبضه سلاح غیرمجاز، کشف 124 هزار لیتر سوخت، کشف یک میلیون و 83 هزار نخ سیگار و کشف انواع کالای قاچاق به مبلغ 290 میلیارد ریال از دیگر نتایج این طرح بود.

فرمانده انتظامي كوه‌چنار با اشاره به اينکه متهمان با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند، تصريح كرد: مشارکت شهروندان در ايجاد امنيت پايدار بسيار حائز اهميت است.

سرهنگ محمّدی هدف از اجراي اين طرح‌ها را افزايش احساس امنيت در بين شهروندان عنوان کرد و از مردم خواست با پليس همکاري داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس 110 اطلاع رسانی كنند.

بیشتر بخوانید: برگزاری کارگاه فرزند پروری باهدف ایجاد جامعه ای بهتر ،سرمایه های اجتماعی فهیم تر در کوه‌چنار

لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا