اخبار ویژهامام جمعهسیاسیکوه‌چنار

ارائه خدمات در مناطق مختلف استان بر مبنای عدالت باشد

امام جمعه کوه‌چنار خواستار رعایت عدالت در تقسیم خدمات در مناطق مختلف شد.


به گزارش چنارنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید محمد علی شهیم در خطبه‌های نماز جمعه امروز با تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک آغاز امامت امام زمان(عج) به هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و اظهارداشت: ثبات و امنیت امروز در شهرستان را مدیون زحمات سبزپوشان نیروی انتظامی هستیم.

وی به سفر دیروز ریاست جمهوری به استان فارس اشاره کرد و گفت: در سفر وزیر نیرو به کوه‌چنار مشکلات این شهرستان بیان شد و انتظار داریم در عمل این مشکلات رفع شود.

شهیم با بیان اینکه سفر وزیر نیرو به شهرستان کوتاه بود و همین موضوع باعث نگرانی‌هایی شد، تصریح کرد: گزارش مشکلات شهرستان به وزیر ارائه شد و به گفته خود وزیر در طول خدمت‌شان تا کنون، به این اندازه دستورات صریح به این حجم از درخواست‌ها نداده بود.

وی با بیان اینکه در سفر وزیر نیرو درخواست انتقال آب دریا به کوه‌چنار نیز مطرح شد که محرابیان قول مساعد در این زمینه داد.

شهیم با تاکید بر گرفتن حق مردم افزود: شوربختانه در مسائل اساسی عدالت به درستی اجرا نشده و امیدواریم این روند تغییر کند و عدالت در تقسیم خدمات در مناطق مختلف رعایت شود.

وی در ادامه به تحولات افغانستان و رفتار طالبان اشاره کرد و اظهارداشت: اگر این رفتار طالبان ادامه پیدا کند منطقه را ناامن می‌کنند.

خطیب جمعه کوه‌چنار تصریح کرد: تجربه ایران در زمینه مذاکرات هسته‌ای این نکته را ثابت کرده که این کشورها قابل اعتماد نیستند.

شهیم با بیان اینکه اگر غربی‌ها خواهان اجرای یک‌جانبه برجام هستند پس اتفاقی نمی‌افتد، اظهارداشت: آنها فقط در صورت اتخاذ تصمیمات عمل‌گرایانه که ملت ایران شاهد منافع آن باشند به تعهدات برجامی باز‌می‌گردد.

بیشتر بخوانید:گزارش تصویری/وزیر نیرو به مشکلات مردم کوه‌چنار فارس رسیدگی کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا