اخبار ویژهسیاسیعمران و اشتغالکوه‌چنارگالری

افتتاح پروژه دشت ارژن ابوالحیات تا سه ماه آینده/آب تا اردیبهشت سال آینده به روستای کنده‌ای می‌رسد

استاندار فارس در اولین سفر کاری خود به کوه‌چنار آمد و از افتتاح بزرگ‌راه دشت ارژن ابوالحیات تا سه ماه دیگر و رسیدن آب به روستا‌ی کنده‌ای تا اردیبهشت سال آینده خبر داد.


به گزارش چنارنیوز، محمد هادی ایمانیه استاندار فارس به همراه جمعی از مدیران استانداری و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی صبح چهارشنبه در اولین سفر کاری خود به کوه‌چنار آمد.

وی در ابتدای این سفر از پروژه باند رفت محور دشت ارژن ابوالحیات که عملیات ساخت آن از سال ۹۱ شروع شده بازدید کرد.
استاندار فارس با تاکید بر اینکه تا سه ماه دیگر پروژه دشت ارژن ابوالحیات باید تکمیل شود اظهارداشت: با کمک به این پروژه سرعت کار را بالا می‌بریم.

وی افزود: از مهمترین مزایای افتتاح این بزرگ‌راه کاهش تصادقات و افزایش ایمنی بواسطه جداشدن مسیر رفت و برگشت و افزایش ظرفیت محور و کاهش زمان سفر است.

استاندار فارس با بیان اینکه سعی میکنیم مشکل آب کنده تا آخر اردیبهشت حل شود گفت: ۱۶ کیلومتر خط انتقال آب شرب برای روستاهای کنده‌ای، دوسیران و باغستان ابوالحیات باید کار شود که دو کیلومتر آن انجام شده است.

ایمانیه با بیان اینکه چهار روستای شهرستان کوه‌چنار با تانکر آبرسانی می‌شود افزود: تا یک ماه آینده مطالعات و طراحی آب‌رسانی صالح‌آباد در بخش مرکزی انجام می‌شود.

استاندار فارس با تاکید بر حل مسئله آب، برق و گاز شهر صنعتی تا آخر سال جاری گفت: در واگزاری های انجام شده تجدید نظر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های کشاورزی در شهرستان کوه‌چنار اظهارداشت: این شهرک صنعتی را به صنایع تبدیلی تبدیل می‌کنیم.
ایمانیه همچنین با اشاره به حوادث محور قائمیه راهدار گفت: ۵ میلیارد تومان به رفع نقاط حادثه خیز این شهرستان اختصاص دادیم.
استاندار فارس به نوپا بودن شهرستان کوه‌چنار اشاره کرد و گفت: زمینی برای احداث مجتمع اداری درنظر گفته شده که واگذار می‌کنیم.

وی گفت: شبانه‌روزی کردن درمانگاه نودان و حل مسئله سند ۲۵۰ منازل مسکونی در نودان نیز از دیگر مصوبات امروز است.

بیشتر بخوانید:ارائه خدمات در مناطق مختلف استان بر مبنای عدالت باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا