حوادث و انتظامی

تشریح عملکرد یک ساله نیرو انتظامی کوهچنار

فرمانده انتظامي كوه‌چنار گفت: اين فرماندهي در سال جاري عملكرد بسيار مطلوبي در زمينه كشفيات و برخورد با هنجارشكنان داشته است.

سرهنگ لطف‌الله محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر بيان كرد: در پي استمرار اجراي طرح پاكسازي و ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف نا امن کردن محلّات جرم خيز، يگان‌هاي انتظامي شهرستان كوه‌چنار با بهره‌گيري از توان و امکانات موجود و با هماهنگي مقام قضائي به اجراي طرح‌هاي مربوطه از ابتداي سال جاري تا كنون پرداختند.

وي با بيان اينكه در اجرای این طرح‌ها 438 کیلو و 550 گرم انواع مواد مخدر کشف و 14 نفر قاچاقچی، 176خرده فروش و معتاد نيز دستگير و جمع‌آوري شدند، گفت: دستگیری 7 قاتل و کشف 7 فقره قتل، دستگیری 525 نفر متهم تحت تعقیب، 133 نفر سارق و کشف 500  فقره انواع سرقت‌ها، توقیف 980 وسیله نقلیه متخلف، کشف 4 هزار لیتر سوخت و انواع کالای قاچاق به مبلغ  158 میلیارد و 510  میلیون ریال از دیگر نتایج بود.

فرمانده انتظامي شهرستان “كوه‌چنار” با اشاره به اينکه متهمان با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند، تصريح كرد: مشارکت شهروندان در ايجاد امنيت پايدار بسيار حائز اهميت است.

سرهنگ “محمدی” هدف از اجراي اين طرح‌ها را افزايش احساس امنيت در بين شهروندان عنوان کرد و از مردم خواست با پليس همکاري داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس 110 گزارش كنند.

بیشتر بخوانید: جانشین فرمانده انتظامی کوه چنار از کشف 10 کیلو تریاک در این شهرستان خبر داد

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا