امام جمعهبهداشت و درمانفرمانداریگالری

تقدیر و تجلیل از ماماهای شاغل در بیمارستان قائمیه بمناسبت روز جهانی ماما

به مناسبت روز جهانی ماما فرماندار ،‌امام جمعه و جمعی از مسئولان کوه‌چنار با حضور در بیمارستان قائمیه به گفتگو با ماماهای شاغل در این بیمارستان پرداختند و با اهدای گل و لوح تقدیر از زحماتشان تقدیر کردند.


به گزارش چنارنیوز؛ فرماندار کوه‌چنار در این آیین ضمن تبریک روز جهانی ماما اظهارداشت: مدافعین سلامت امروز بسیاری از رفاهیات را کنار گذاشتند تا بانگاه تخصصی خود به رعایت پروتکلهای بهداشتی سلامت جامعه را حفظ کنید.

تقدیر و تجلیل از ماماهای شاغل در بیمارستان قائمه بمناسبت روز جهانی ماما

وی ادامه داد: سلامت آینده کشور به دست پزشکان ، پرستاران ،کادر درمانی و جامعه پزشکی مامایی است که تلاش و زحمات شبانه روزی و مجاهدانه آنها در مبارزه با بیماری کرونا قابل تقدیر است.
 
علی‌زاده افزود: قشر زحمتکش پزشکی مامایی نقش مستقیمی در سلامت مادران و فرزندان آنها دارند و قطعا خانواده ها قدردان این زحمات هستند.

فرماندار کوه‌چنار گفت:روز ماما روز تجلیل از سنگربانان حفظ سلامت مادران است که این روز را به جامعه پزشکی مامایی شهرستان تبریک میگویم.

تقدیر و تجلیل از ماماهای شاغل در بیمارستان قائمه بمناسبت روز جهانی ماما

علیزاده برترین راه شکست کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم دانست و گفت :جهت کاهش مراجعین به بیمارستان و پیشرفت در حوزه درمان در بحران کنونی این است که مردم پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند و بار مراجعه به بیمارستان را کاهش دهند.
 
امام جمعه کوه‌چنار نیز ضمن تبریک روز جهانی ماما اظهارداشت: کادر درمانی به حق شایسته عنوان مدافعان سلامت ملت هستند با فداکاری وصف‌ناپذیر خود در درمان مبتلایان به ویروس کرونا نقش بسیار مهمی در کنترل این بیماری سخت داشتند و از آحاد ملت نیز انتظار می‌رود با رعایت الزامات بهداشت فردی و پرهیز از حضور غیرضروری در اجتماعات و مکان‌های مختلف در ریشه‌کن ساختن هر زودتر این بیماری بیش از پیش تلاش کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا