اجتماعیکازرونکوه‌چنار

تقدیر کوه‌چناری ها از نورآبادی‌ها و کازرونی‌ها

به گزارش چنارنیوز، کوه‌چناری ها از اورژانس اجتماعی شهرستان نورآباد ممسنی و کازرون بخاطر همکاری با بهزیستی شهرستان کوه‌چنار در جهت کاهش آسیب های اجتماعی که با حضور فرماندار کوه‌چنار، معاون فرمانداری، روئسای بهزیستی نورآباد ممسنی، کوه‌چنار و کازرون به همراه کارکنان اورژانس اجتماعی این شهرستان‌ها در بهزیستی شهرستان کوه‌چنار برگزار شد تقدیر کردند.

علی علیزاده فرماندار کوه‌چنار در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این مراکز با شهرستان کوه‌چنار با اشاره به اهمیت وجود و فعالیت این مراکز در سطح شهرستان به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، بر حمایت از مرکز اورژانس اجتماعی جهت ارتقا و گسترش امکانات و اعتبارات مورد نیاز آن با همکاری دستگاه ها و نهادهای ذیربط تاکید کرد.

وی با اشاره به ضرورت کاهش آسیب های اجتماعی اظهار داشت: با توجه به موقعیت خاص کوه‌چنار اقدامات پیشگیرانه برای کاهش آسیب های اجتماعی ضروری است.

علیزاده بر لزوم ایجاد زیرساخت های اورژانس اجتماعی در شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: شناسایی کانون ها و مناطق آسیب‌زای اجتماعی از اهدافی باشد که اورژانس اجتماعی دنبال می‌کند و این مرکز با اطلاعات ارزشمندی که در اختیار دارد بستر مناسبی برای رصد آسیب‌های اجتماعی در جامعه خواهند بود.

فرماندار کوه‌چنار تاکید کرد: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی فراهم کردن زیرساخت های اورژانس اجتماعی در شهرستان کوه‌چنار باید به طور جدی پیگیری شود.

خانم کراری رئیس بهزیستی نورآباد ممسنی و علی اسپرغم  رئیس بهزیستی کازرون ضمن گزارش عملکرد و برشمردن وظایف اورژانس اجتماعی تاکیدکردند: با توجه به نیاز شهرستان کوه‌چنار در زمینه اورژانس اجتماعی در حد توان و امکانات همچون گذشته آمادگی همکاری لازم را در این زمینه دارند.

حاضرین نیز به بیان درخواست‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند که در این جلسه با لوح تقدیر و اهدا هدیه به روئسای ادارات و کارشناسان اورژانس اجتماعی شهرستان‌های کازرون، نورآباد ممسنی و کوه‌چنار تقدیر شد.در پایان نیز با حضور فرماندار کوه‌چنار و اورژانس اجتماعی دو شهرستان نورآباد ممسنی و کازرون، یک مورد به صورت میدانی بازدید و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آن داده شد.

بیشتر بخوانید: فضای سبز حلقه مفقوده در شهر قائمیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا