فرمانداریکوهمره نودان

بازدید میدانی و آشنا شدن با مشکلات مردم ما را در تصمیم گیری صحیح و بهتر کمک می کند

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار : دیدار میدانی و چهره به چهره با مردم به ویژه در مناطق روستایی و از نزدیک آشنا شدن با مشکلات مردم ما را در تصمیم گیری صحیح و بهتر کمک می کند.

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار به همراه معاون فرمانداری ، بخشدار کوهمره و برخی از روئسای ادارت به منظور بررسی و رفع مشکلات مردم در روستاهای ابوالحیات، دیکانک، امامزاده ابوالحسن و علی آباد رفت و ضمن بررسی پیشرفت مصوبات قبلی سفر به بازدید میدانی بدون تشریفات و پیگیری معضلات منطقه و گفت‌ و گو با نمایندگان مردم این منطقه در شوراها پرداخت.

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار در حاشیه دیدار ازاین روستاها اظهار کرد: دیدار میدانی و چهره به چهره با مردم به ویژه در مناطق روستایی و از نزدیک آشنا شدن با مشکلات مردم ما را در تصمیم گیری صحیح و بهتر کمک می کند.

وی با اشاره به اجرایی شدن بیش از ۸۵ درصد مصوبات قبلی سفر در این روستاها اضافه کرد: مشکلات تامین آب شرب، طرح هادی روستایی، احداث چمن و فضای ورزشی، بهداشت و درمان و … از مهم ترین موضوع های مطرح شده بود که برای حل آنها تدابیر لازم اتخاذ گردید.

همچنین در این دیدار اعضای و شورا و دهیاری به نمایندگی از مردم عمده مشکلات حوزه روستایی خود را با فرماندار مطرح و مقام عالی شهرستان برای رفع آنها دستورات لازم را به مدیران دستگاه های اجرایی صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا