اخبار ویژه

آیین تحلیف و تعیین هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قائمیه و نودان برگزار شد

با حضور فرماندار، معاون فرمانداری شهرستان کوه‌چنار و اعضای ششمین دوره شورای اسلامی آیین تحلیف شوراي اسلامي شهر قائمیه در فرمانداری برگزار شد.


به گزارش چنارنیوز، فرماندار کوه‌چنار در این آیین گفت: تشکيل شوراهاي اسلامي از ارکان مردم سالاري و بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

علی علی‌زاده اظهار کرد: امروز شوراي اسلامي نهادي مردمي و فراگير است که بر اساس قانون اساسي جمهوري اسلامي تشكيل مي شود.

وی بسترسازی مناسب براي بهره گيري از ظرفيتهاي بي شمار اجتماعي،سياسي و اقتصادي شهرستان و زمينه سازي مشارکت مردم در توسعه عمراني و آبادني را از مهمترين وظايف اعضاي شوراي اسلامي برشمرد.

فرماندار کوه‌چنار با بیان اينکه شوراي ها اسلامي حلقه واسط بين دولت و مردم هستند تاکيد كرد: شوراهاي اسلامي خواسته ها و مطالبات شهروندان را به مسئولان شهرستان منتقل نمايند.

علیزاده با بیان اینکه شوراهای اسلامی بررسی کمبود ها و نارسایی های شهر را باید بررسی کند افزود: عدم نظرات بر طرح های مصوب شورا مهمترین عامل به ثمر نرسیدن این طرح‌ها در شهر است و اگر رها شود به سرانجام نمی رسد.

فرماندار کوه‌چنار از اعضای شورا خواست همکاری با مسیولان و نهادهای اجرایی را در دستور کار داشته باشند و افزود: با تعامل درصد موفقیت های شما بیشتر خواهد شد.

گودرز جعفری سخنگوی شورای اسلامی شهر قائمیه در گفتگو با چنارنیوز ترکیب هییت رئیسه شورای اسلامی شهر قائمیه را برای یک سال به شرح ذیل اعلام کرد:

  1. رییس شورای شهر قائمیه: حاج همت حسنی
  2. نایب رییس شورای شهر قائمیه : روح‌الله هوشمند
  3. سخنگو شورا شهر قائمیه: گودرز جعفری
  4. منشی اول شورای شهر قائمیه : حاج باقر میرزایی
  5. منشی دوم: شورای شهر قائمیه : راه‌علی طاهری

آیین تحلیف و تعیین هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر نودان برگزار شد

با حضور فرماندار، معاون فرمانداری شهرستان کوه‌چنار و اعضای ششمین دوره شورای اسلامی آیین تحلیف شوراي اسلامي شهر نودان برگزار شد.
بر این اساس:

  1. فریدون سیاوشی به عنوان رئیس
  2. یوسف غلامزاده به عنوان نائیب رئیس
  3. محمود غفاری به عنوان سخنگو
  4. حمیدرضا افراسیابی به عنوان منشی اول
  5. عزت اله پرنگ به عنوان منشی دوم انتخاب شدند.
لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا