فرهنگیکوهمرهگالریمذهبی

نتیجه ایستادگی و اقتدار در برابر نظام سلطه از بین رفتن ضعف‌های موجود است

سردار بوعلی گفت: نتیجه ایستادگی و اقتدار در برابر نظام سلطه از بین رفتن ضعف‌های موجود است و برای شناخت و درک حقیقت دفاع مقدس باید سیره زندگی شهدا را بشناسیم.


به گزارش چنارنیوز، یادواره شهدای بخش کوهمره و چهارمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محسن جمالی با حضور سردار بوعلی و اقشار مختلف مردم و مسئولان در روستای موردک شهرستان کوه‌چنار برگزار شد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس در این آیین با گرامی داشت یاد شهدا گفت یکی از نیازهای امروز که هم ارزشمند است و به نوعی عبادت است زنده نگهداشتن یاد شهداست.

یادواره شهید جمالی روستای موردک با حضور سردار بوعلی

سردار پاسدار یداله بوعلی همچنین به راز ماندگاری یاد شهدا اشاره کرد و گفت: رمز ماندگاری شهدا و دفاع مقدس این است که این‌ها با خدا معامه کردند.

وی با اشاره به تلاش مقتدرانه نیروی دریایی سپاه پاسداران برای توقیف نفت‌کش حامل نفت صادراتی ایران و در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی که گفتند ما هفته گذشته به دلیل برخی حساسیت‌ها جزئیات این حادثه را منتشر نکردیم گفت: این اقتدار نشان دهنده این است که به جایی رسیده ایم که هم می‌توانیم جلو تهدید باستیم، تهدید کنیم، عملی کنیم و بعد هم اعلام کنیم .

سردار بوعلی با بیان اینکه عزت و عظمت ایران اسلامی مرهون مجاهدت شهدا و ایثارگران است گفت: کشورمان به اذعان دنیا حتی دشمنان، کشوری است که در همه محاسبات، سیاسی، اجتماع، دفاعی و امنیتی توانمندی دارد و این اقتدار و سربلندی همه حاصل خون شهدا است.

یادواره شهید جمالی روستای موردک با حضور سردار بوعلی

فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد: اقتدار و عظمت ایران امروز در دنیا قابل تقدیر است و بر کسی پوشیده نیست و این قدرت و عظمت را مدیون خون شهیدان است.

برای شناخت و درک حقیقت دفاع مقدس باید سیره زندگی شهدا را بشناسیم و تصریح کرد: نتیجه استادگی و اقدار در برابر نظام سلطه از بین رفتن ضعف‌های موجود است.

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:شهدای والامقام درس شجاعت، اخلاص، ایثار، شهادت و مقاومت در مقابل استکبار جهانی به تمامی ملت های مسلمان جهان داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا