حوادث و انتظامی

نيروي انتظامي و سپاه مكمل يكديگر در ارتقاء امنيت اجتماعي هستند

فرمانده انتظامي کوه‌چنار گفت: نيروي انتظامی و سپاه مکمل يكديگر در ارتقاء امنيت اجتماعي هستند.


به گزارش چنارنیوز به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ دوم لطف الله محمدی در جلسه اي که با حضور سرهنگ پاسدار امیری فرمانده نيروي مقاومت بسيج سپاه پاسداران در ستاد فرماندهي برگزار شد، گفت: سپاه و ناجا به عنوان دو نيروي محافظت کننده از نظام و دستاورد‌هاي انقلاب تا پاي جان ايستاده اند.

وي بيان داشت: دستگاه های امنیتی تلاش و جديت روز افزوني در برقراري احساس امنيت و آرامش در شهرستان دارند و در اين راستا نيز از توان و ظرفيت همه دستگاه ها و مردم استفاده مي کنند.

فرمانده انتظامي کوه‌چنار تصريح كرد: نيروي انتظامي و سپاه دو نهاد خدمتگذار مردم و مکمل يکديگر هستند و به واسطه همين هماهنگي‌ها مي‌توان از آسیب‌های اجتماعی در جامعه جلوگيري كرد.

سرهنگ محمدی افزود : سپاه به عنوان نيرويي افتخار آفرين در سرتاسر ميهن اسلامي است و تلاش‌هاي آنان در پاسداري از ارزش هاي اسلامي، با ارزش و قابل تحسين است.

در ادامه سرهنگ پاسدار علی امیری فرمانده نيروي مقاومت بسيج سپاه پاسداران شهرستان کوه چنار ضمن تقدير از فرماندهي و کارکنان انتظامي اين شهرستان در برقراري امنيت مطلوب، بيان داشت : اقتدار، منزلت، امنيت، ايمني، عدالت و نظم و قانون در جامعه مرهون تلاش‌هاي شبانه روزي دستگاه‌های امنیتی است و ما شاهد ارائه يک تصوير شايسته از نیروهای نظامی و انتظامی در نظام مقدس جمهوري اسلامي هستيم و همه مردم گواه تلاش و فداکاري هاي شايسته دستگاه های امنیتی و دعاگوي اين نيروهاي خدوم هستند.

لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا