اجتماعیکوه‌چنار

لانه منقل داران در کوه‌چنار در هم کوبیده شد

به گزارش چنارنیوز، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوه‌چنار با بیان اینکه طرح برخورد با معتادان، خرده فروشان، توزيع كنندگان و منقل خانه ها با جديت در کوه‌چنار اجرا مي شود، گفت: طي چند روز گذشته طرح جمع آوري منقل خانه ها را با شدت بيشتري در کوه‌چنار دنبال كرديم و درچند شب گذشته چندین منقل خانه متلاشی و تعدادی بازداشت و عده کثیری معتاد که در منقل خانه ها در حال استعمال مواد مخدر بودند روانه کمپ های ترک اعتیاد شده اند.

رضا حسن زاده از دستگيري چندین معتاد و خرده فروش موادمخدر و معتاد در نتيجه دستور دادستانی و عملیات پلیس موادمخدر فرماندهی انتطامی کوه‌چنار خبر داد و تصريح كرد: اين طرح را بدون وقفه دنبال مي كنيم.

جمع‌آوری این گروه از هنجارشکنان در شهرستان کوه‌چنار نیازمند هم‌افزایی و هم‌گرایی همه ادارات و نهادهای مرتبط با امر مبارزه با مواد مخدر است و امید است همه مدیران ادارات و نهادهای مربوطه با هماهنگی و همدلی در این خصوص اقدامی موثر انجام دهند.

وی افزود: ذکر این نکته ضروری است که مقابله و جمع‌آوری خرده‌فروشان مواد مخدر از سطح ‌کوه‌چنار به تنهایی کفایت نمی‌کند و در کنار آن باید اقدامات و فعالیت‌های فرهنگی درخوری انجام شود، همچنین، گسترش مراکز تفریحی و سرگرمی در سطح شهرستان کوه‌چنار برای ارائه خدمات به جوانان نیز می‌تواند اقدامی موثر در کاستن از آمار معتادان این شهر باشد.

دادستان عمومی و انقلاب کوه‌چنار تاکید کرد: همانطور که در مهار و مدیریت موج اول کرونا مردم نقش مهمی داشتند معتقدیم در عرصه مبارزه با مواد مخدر نیز اگر مردم ما را کمک کنند، آن وقت می‌توان به مهار مواد مخدر در جامعه امیدوار بود.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا