اخبار ویژهبخش هاکازرون

لزوم ایستادگی در مقابل نفوذ دشمن/ ایجاد رعب و وحشت هدف گروه‌های تکفیری

خطیب نمازجمعه امام جمعه قائمیه گفت: دشمن به دنبال نفوذ است و ما باید در تمامی ابعاد جلوی نفوذ دشمن را بگیریم.

به گزارش چنارنیوز، حجت‌الاسلام حسین‌ انصاری ظهر‌ امروز در خطبه‌های نمازجمعه این شهر با اشاره به ۱۵ ماه مبارک رمضان و آغاز هفته کمک به محرومان اظهار داشت: شایسته است همه ما در این ماه بیشتر به فکر محرومان باشیم.


وی با اشاره به حملات تروریستی چهارشنبه که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هم‌وطنان شد گفت: هدف تروریست‌های وابسته به استکبار و گروه‌های تکفیری ناامنی در کشور و ایجاد رعب و وحشت بود که خوشبختانه ناکام ماندند.
انصاری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که بارها تذکر دادند که مسؤولان دشمن‌شناس باشند، اظهار داشت: دشمنان به دنبال ناامن کردن منطقه و کشور ما هستند و همه ما باید مراقب باشیم.
امام‌جمعه قائمیه با بیان اینکه حادثه تروریستی چهارشنبه اگرچه ظاهرش تلخ است اما نتیجه آن به فضل الهی به نفع اسلام و انقلاب خواهد بود، گفت: مسؤولان ما باید بیشتر مراقب باشند چون دشمن به دنبال نفوذ است و ما باید در تمامی ابعاد جلوی نفوذ دشمن را بگیریم.‌

امام‌جمعه قائمیه همچنین از همه جان‌برکفان سپاه، اطلاعات و نیروی انتظامی که عملیات تروریست‌ها را در تهران ناکام گذاشتند تقدیر و تشکر کرد.
انصاری از مهمترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری را مسئله انقلابی‌گری و رابطه آن با عقلانیت و مسئله هزینه‌های سازش با ابرقدرت‌ها دانست و افزود: امروز شوربختانه برخی از کشورهای اسلامی همچون عربستان عزت اسلامی خود را به فروش گذاشته‌ و عزت اسلامی را معامله می‌کنند.


خطیب جمعه قائمیه در ادامه تصریح کرد: نتیجه سازش عربستان با استکبار پرداخت ۵۰۰ میلیون دلار در سفر ترامپ به این کشور، آن‌هم در قالب هدیه و خرید تسلیحات نظامی از آمریکا بود.
وی در پایان یادآور شد: عربستانی که در یمن زمین‌گیر شده، دست به دامن آمریکا می‌شود تا با تشکیل ائتلاف ضد ایرانی منطقه را ناامن کنند که این آرزو را به گور خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا