حوادث و انتظامی

ضارب فراری مامور پلیس در شهرستان کوه‌چنار دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: اراذل و اوباشی که یک سرباز را در شهرستان کوه‌چنار با ضربات چاقو مجروح کرده بود دستگیر و روانه زندان شد.

سردار یوسف ملک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در سومین روز از فروردین ماه سال جاری، ماموران انتظامی بخش کوهمره نودان شهرستان کوه‌چنار حین گشت‌زنی و اجرای طرح ایست و بازرسی مقطعی به یک سواری پژو پارس با ۳ سرنشین که با حرکات نامتعارف باعث بر هم زدن نظم و امنیت عمومی شده بودند برخورد و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به سمت یکی از روستاها اقدام به فرار می‌کند.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق می‌شوند سواری پژو را در روستا شناسایی و راننده را نیز دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در حین انتقال راننده به مقر انتظامی اهالی محل به سمت ماموران حمله‌ور و یکی از دوستان راننده با ضربات چاقو یکی از سربازان وظیفه را به شدت مجروح و متواری می‌شود و پس از انتقال به بیمارستان و اقدامات اولیه پزشکی، ترخیص می‌شود.

سردار “ملک‌زاده” با بیان اینکه متهم فردی شرور و در چندین نوبت محل اختفاء خود را تغییر می‌داد، تصریح کرد: کارآگاهان زبده با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند آخرین مخفیگاه متهم را شناسایی و طی یک عملیات منسجم وی را پس از ۷۵ روز دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه فرد شرور ۲۵ ساله پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، گفت: کارکنان پلیس در اقصی نقاط کشور از شهرها گرفته تا روستاها، جاده‌ها و مرزها، شبانه‌روز در حال تامین امنیت شهروندان هستند و در این راه تا پای جان ایستاده‌اند و اگر هر کسی به هر نحوی بخواهد امنیت را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس و دستگاه قضائی روبرو خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا