اجتماعی

از زحمات بهورزان روستای رشن آباد و موردک به نمایندگی از بهورزان تقدیر شد

به گزارش چنارنیوز، مناسبت گرامیداشت روز بهورز امروز امام جمعه، فرماندارکوه‌چنار و ریاست مرکز بهداشت شهرستان وجمعی از مسئولین بهداشتی شهرستان از خانه بهداشت روستای رشن آباد و موردک بازديد و از زحمات بهورزان تقدیر کردند

فرماندار کوه‌چنار در این دیدار به اهمیت و نقش بهورزان در روستا پرداخت و افزود:  بهورزان با عزمی جزم و روحیه‌ای جهادی و در تمام ساعات شبانه‌روز، در سنگر تأمین و حفظ سلامت روستائیان از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند.

علی علیزاده گفت: بهورزان از موثرترین نیروها در ارتقای سلامت بوده و  فعالیتهای آنها در تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه نقشی حیاتي دارد، به طوريکه با کمترين هزينه و امکانات، و با تلاش و فعاليت شبانه‌روزي خود، نقش مهم و تاثيرگذاري در پيشگيري از بيماريها و صيانت از سلامت مردم دارند.

وی اضافه کرد: در روزهای سخت شیوع کرونا، بهورزان در خانه‌های بهداشت روستایی به عنوان سربازان خط مقدم خدمات رسانی در عرصه بهداشت و درمان بدون هیچ چشم داشتی با مهرورزی تمام در ارتقای سطح سلامت روستاییان و مراقبت از آنان تلاش می کنند.

در این دیدار خانم توکلی بهورز روستای موردک با تقدیر از حضور مسوولان گفت: بعد از ۲۳ سال خدمت اولین باری است که شاهد حضور فرماندار و امام جمعه برای تقدیر از بهورزان است.

لازم به ذکر است در این دیدارها به نمایندگی از بهورزان با شاخه‌‌ گلی از زحمات بهورزان روستاهای رشن آباد و موردک تقدیر شد
.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا