اجتماعیکوه‌چنار

قرارگاه مبارزه با سرقت، اقدامي مؤثر و هدفمند در كاهش وقوع جرايم

فرمانده انتظامي شهرستان “کوه چنار” با اشاره به انتظار مردم از پليس در كاهش وقوع سرقت در جامعه، گفت: تشكيل قرارگاه مبارزه با سرقت اقدامي كاملا مؤثر و هدفمند در راستاي كاهش جرايم است.


به گزارش چنارنیوز، سرهنگ دوم “لطف الله محمدی” در جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت و در جمع اعضاء شورای تأمین و شورای اداری شهرستان بر لزوم توجه به مصوبات و اولويت‌هاي قرارگاه مبارزه با سرقت تاكيد كرد.

وي گفت: خوشبختانه از ابتداي تأسیس فرماندهي انتظامی شهرستان کوه‌چنار تاكنون به همت و تلاش فرماندهان، مديران و كاركنان انتظامي براي توسعه و گسترش امنيت در حوزه‌هاي مختلف، شاهد بهبود شاخص‌هاي امنيتي در سطح شهرستان بوده‌ايم.

فرمانده انتظامي شهرستان “کوه چنار” گفت: قرارگاه مبارزه با سرقت اقدامي موثر و هدفمند در راستاي كاهش وقوع جرايم و ارتقاء شاخص‌هاي امنيتي در سطح شهرستان بوده است.

سرهنگ دوم “محمدی” برقراري امنيت در جامعه را رسالت خطير نيروي انتظامي عنوان كرد و گفت: براي رسيدن به اين هدف با افرادي كه امنيت اجتماعي را به مخاطره بياندازند برخورد قانوني خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار ضمن تاكيد بر اجراي دقيق مصوبات قرارگاه مبارزه با سرقت، ياد‌آور شد: مسؤل سازی نهاد های دولتی، پیش بینی، پیشگیری و مقابله با سرقت‌ها به عنوان مهمترين محور قرارگاه بايستي مورد توجه همه‌ مسؤلین باشد.

لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا