اجتماعیبخش هاسیاسیفرهنگیکازرونمحیط زیستورزشی

بررسی مشکلات روستاهای تل‌کوشک و تل‌کوهک با حضور بخشدارچنارشاهیجان

به گزارش چنارنیوز، اسکندر معصومی بخشدار چنارشاهیجان در ادامه بازدید از روستاهای تابعه این بخش به مناسبت هفته دولت همراه با مسوولان با حضور در روستای تل‌کوشک و تل‌کوهک از توابع بخش چنارشاهیجان شهرستان کازرون از نزدیک در جریان مشکلات اهالی این روستاها قرار گرفت.

بخشدار چنارشاهیجان و هیئت همراه در این دیدارها که در مسجد این روستاها برگزار شد؛ پس از شنیدن مشکلات اهالی، دستورات لازم برای مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان حاضر در نشست را در حل مشکلات روستا صادر کرد.

کمبود آب شرب و کشاورزی، چاه‌های غیرمجاز که تنها منبع درآمد باقی مانده برای امرارمعاش روستا است، پیشنهاداتی مبنی بر حل مشکل این ‌چاه‌ها، کاهش حریم جاده و بحث آبخیزداری برای گذر از مشکل کمبود آب و احداث و بررسی مشکلات مدرسه و خانه بهداشت و …. از بحث هایی بود که در این دیدار مردمی بررسی و تصمیم‌هایی در خصوص آنها گرفته شد.

بخشدارچنارشاهیجان در این دیدارها با تاکید بر حل مشکلات روستا، گفت: دولت عزم جدی برای حل مشکلات روستاها داشته و دراین زمینه به موفقیت هایی دست یافته است.

معصومی تصریح کرد: نتیجه تدبیر دولت در روستاها امیدافزایی در روستاییان با تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بوده است.
وی حضور مسئولین در روستاها و شنیدن مشکلات مردم را راهکاری مهم و هدفمند در حل مشکلات روستاها بیان کرد.

بخشدار چنارشاهیجان با اشاره به خدمات صورت گرفته در مناطق مختلف به ویژه در روستاها ،اظهار کرد: هدف از حضور مسوولین شهرستان و دیدار از نزدیک با مردم و بررسی نیازها و مشکلات روستائیان است که امیدواریم آنگونه که در شان و منزلت روستائیان عزیز است توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک درجهت حل‌مشکلات مناطق روستائی برداشته باشیم.

معصومی با بیان اینکه حل بسیاری از مشکلات در کشور نیازمندهمدلی و همکاری بین مردم و مسوولین است،گفت: اگر تعامل و همکاری درمیان مسوولین دستگاه های اداری از یک طرف و مردم از طرف دیگر وجود داشته باشدقطعا بسیاری از مسائل و مشکلات حوزه های مختلف مرتفع خواهدشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا