اجتماعیچند رسانه ایسیاسیفرهنگیکازرونگالری

زنگ انقلاب درمدارس شهرستان کوه‌چنار به صدا درآمد

به گزارش چنارنیوز، آیین زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور ودرنخستین روز گرامیداشت دهه فجر در مدارس کوه‌چنار برگزار شد . این آیین با حضور مسئولان مختلف شهرستان در دبیرستان امام خمینی (ره) برگزار شد; دانش‌آموزان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام راحل با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و زنگ انقلاب رابا دستان مسئولین به صدا دررآوردند.

حجت‌الاسلام انصاری امام جمعه قائمیه در این آیین گفت: اگربخواهیم پی به عظمت این انقلاب ببریم باید پی به این شعاراستقلال ببریم. یعنی اینکه یک زمانی کشور تحت مستعمره بیگانگان بود. تحت سلطه بود و از خود اختیاری نداشتیم اما به برکت این شعار استقلال ، از تحت سلطه رهایی یافتیم و برای خود یک عزت و عظمت آفریدیم.

زنگ انقلاب در شهرستان کوهچنار

حجت الاسلام انصاری گفت: در گام دوم انقلاب مسیری که مقام معظم رهبرب برای ما ترسیم کرد باید در آن مسیر قرار بگیریم ، هم به خودسازی و جامعه سازی و تمدن نوین اسلامی بپردازیم و هم زمینه رابرای ظهور آقا امام زمان فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار در این مراسم گفت: دررژیم منحوس پهلوی محدودیتهایی برای مردم قائل بودند که باعث ظلم و ستم به مردم و جامعه می شد اما نظام مقدس جمهوری اسلامی برکاتی رابرای مردم به ارمغان آورد که امروز الحمد الله یکی از کشورهایی است که دنیا استقلال و آزادی را از این کشور یاد می گیرند .

علی علیزاده خطاب به دانش آموزان گفت: دو شاخصه بارز شما دانش آموزان، انقلابی بودن و پایبندی به شاخصه های انقلاب اسلامی است که قطعا فتح قله های وسیع پیشرفت با همه توطئه ها و محدودیت ها نقطه مثبتی است که از برکت این انقلاب بوجود آمده است.

زنگ انقلاب در شهرستان کوهچنار

وی گفت: انتظار داریم شما دانش آموزان با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و مسئولیتهایی که به عهده شما گذاشته شده بیشتر تلاش کنید و بتوانید مسیر گام دوم راهر چه سریعتر طی کنید . تا این پرچمی که به دست شما سپرده شده به دست صاحب اصلی آن که مولا و آقاامام زمان است برسانید .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوه چنار در این آیین ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یک تحول عظیم فرهنگی در دنیا و یک تحرک و یک حرکت ضد استکباری بود .

زنگ انقلاب در شهرستان کوهچنار

سید قاسم تقوی گفت:.کشور ایران علی رغم تحریم ها، نسبت به گذشته دستاوردهای مهمی رابدست آورده است . در حوزه پزشکی، نانو ، هوا و فضا، المپیادها ، نظامی و فناوری در رتبه های جهانی هستیم. موفقیتهای بزرگی نصیب ما شده که به برکت انقلاب اسلامی بوده است .

وی گفت: شما دانش آموزان سرمایه ها و آینده سازان این مملکت هستید .با توکل به خدا و تقویت و معونیت و توانمندی ، استعدادی که دارید، آینده کشور را در هرزمینه ای که می توانید بسازید.

بعد از این آیین مسوولان در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام حسین انصاری دیدار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا