سیاسی

همه برای قائمیه، همه برای مردم: وعده‌هایی که چهارسال در ذهن‌ها خواهد ماند

به گزارش چنارنیوز، بیست و چند روز از اعلام منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قائمیه می‌گذرد، ضمن آرزوی توفیق خدمت برای اعضای جدید شورا، با بیان اینکه مردم فهیم قائمیه شعارها و وعده‌های انتخاباتی شما عزیزان در خاطرشان هست و خواهد ماند، باید گفت الوعده وفا.

شورای شهر باید نقش قدرتمند خود را در رشد، تعالی و شکوفایی منابع و توانمندی ها، توسعه و عمران شهر ایفا کند. 

ضمن قدردانی از تلاش های شورای پنجم، شورای جدید باید با همدلی و همراهی، سرنوشت شیرین و موفق را برای آینده مردم و شهروندان قائمیه رقم بزنند و بدانید وظیفه شما فقط انتخاب  شهردار نیست بلکه به عنوان نماینده مردم باید مطالبه گر تمام حقوق شهروندی بویژه در بخش فرهنگی، مذهبی و عمرانی باشید.

باید نقاط قوت عملکرد گذشته شورا شناسایی و آنها را تقویت کرده و نقاط ضعف را هم برطرف نمایید تا نتیجه آن رضایتمندی حداکثری شهروندان، تحقق مطالبات آنان و توسعه همه جانبه شهر باشد.

در آستانه استقرار دولت جوان، انقلابی و حزب الهی دیگر بهانه‌ای برای کسی باقی نمانده است که بگوید مسئولین با من همراهی نمی‌کنند. باید همه کمر همت را بسته و در جهت خدمت به مردم محکم بایستیم.

شما که از جانب مردم، مورد اعتماد واقع شده و انتخاب شده‌اید، فراموش نکنید چه قول‌هایی داده و چه پیمانی بسته‌اید.

مردم سختی چشیده و صبور قائمیه در مقابل اعتمادشان مطالبه‌گر هستند و وعده‌هایی چون:

  • تأمین عادلانه سرانه خدمات شهری
  • حل مشکلات ترافیکی شهر
  • پیگیری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرداری
  • اولویت‌بخشی به محرومیت‌زدایی از بافت‌های کم برخوردار از خدمات شهری
  • اقدام در جهت احیاء، بهسازی، نوسازی و ایمن‌سازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری
  • پیگیری احداث پارک مجهز 
  • پیگیری و تلاش جهت ایجاد زیرساخت‌های شهری
  • پرهیز از جناح زدگی
  • استفاده از ظرفیت‌های موجود
  • اعتماد به جوانان و … را از یاد نخواهند برد.

شهروندان قائمیه از شما اعضای محترم، توقع شفافیت‌‌مداری دارند، شورایی که اختلافات را کنار گذاشته از خویشاوندگرایی دوری کند، در جهت بهسازی شهر اقدامات مفیدی به انجام رساند، تصمیماتی کارا در راستای فضاهای مورد نیاز بانوان اتخاذ کند، با توجه به کمبودها، نیازها و پتانسیل‌های شهر، شهردار مناسبی انتخاب کرده در رفع مشکلات مردم و شهر گام بردارند.

مردم هوشیار قائمیه، منتظر اعلام برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت شما در طول چهار سال پیش رو قبل از آغاز به‌کار شورای ششم هستند، تا با اطلاع از این تعهدات و برنامه‌ها، معیار و سنجه‌ای برای ارزیابی خدمات چهار ساله‌ی شما عزیزان در اختیار داشته باشند.

اجازه دهید رنگ خوش‌بینی به جامعه‌ی ما برگردد و شعارها فقط و فقط در قالب شعار باقی نمانند در حوزه‌های مدیریتی همان‌طور که خود بهتر می‌دانید عمل‌گرایی اصل است.

به دلیل اشتباهات، کم‌کاری‌ها و خلف وعده‌های دوره‌های قبل، خاطر مردم مکدر شده و آن‌ها را دچار بدبینی کرده است، امیدواریم که از فرصت پیش رو استفاده کرده طرحی نو دراندازید و پایه‌های اتحاد هر چه بیشتر با مردم را استحکام بخشیده و مصداق این شعر از مشفق کاشانی باشید که:

با تو آن عهد که بستیم خدا می‌داند
بی تو، پیمان نشکستیم، خدا می‌داند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا