اخبار ویژهفرمانداریکوه‌چنارگالری

یکی از رسالت های مهم امروز جامعه شریف خبرنگاری، امید آفرینی است

به گزارش چنارنیوز، سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار در آیین تجلیل از خبرنگاران رسمی شهرستان که با حضور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوه‌چنار در فرمانداری برگزار شد با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید بویژه شهید محمود صارمی، افزود: روز خبرنگار، روز تکریم حق طلبی، صداقت و تلاش بی وقفه برای ایجاد شفافیت در جامعه است.

جلسه با فرماندار کوهچنار روز خبرنگار 1402 
 - محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوهچنار

وی اظهار داشت: نامگذاری روز شهادت شهید صارمی به عنوان روز خبرنگار، یعنی ما باید منش، سیره و خط این شهید گرانقدر را ادامه دهیم.

نماینده عالی دولت در کوه‌چنار گفت: ما به عنوان مدیران اجرایی شهرستان با آغوش باز پذیرای نقدها و انتقادات شما خبرنگاران هستیم و انتظار هم داریم در صورت امکان در کنار هر نقد و انتقادی، راهکار و پیشنهادات قابل اجرا نیز ارایه شود.

هاشمی ادامه داد: یکی از رسالت های مهم امروز جامعه شریف خبرنگاری، امید آفرینی و حرکت در مسیر ایجاد وفاق ملی است و تولید محتوا متناسب با فرهنگ آداب و رسوم و شرایط شهرستان یکی از کارکردهای خبرنگاران و اهالی قلم شهرستان است.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار گفت: امروز ما در جنگ روایت ها هستیم جنگی که حق را باطل و باطل را حق جلوه می دهد و ما باید در این عرصه هشیار باشیم، ترفندهای شبکه جهانی خبری را به خوبی بشناسیم و با آنان مقابله کنیم.

جلسه با فرماندار کوهچنار روز خبرنگار 1402

هاشمی افزود: خبرنگاران به عنوان چشمان بینای اجتماع، بهترین راویان مباحث اجتماعی هستند و همه ما به ویژه خبرنگاران باید نیک اندیش و خیرخواه باشیم و اغراض شخصی را در روایت گری دخالت ندهیم.

وی اظهار داشت: مهمترین حربه، جنگ تبلیغاتی است و در این جنگ اولین هدف و مولفه، ایجاد نا امیدی است، عاشورا یک جنگ تمام عیار و روایتگری است در این نبرد، زور و تزویر مقابل خطبه های آتشین و بحق زینب کبری سلام الله علیها زانو زد.

در این جلسه خبرنگاران نیز مطالبات خود در زمینه‌های مختلف از جمله، مطالبات صنفی، پاسخگویی مسئولین دستگاه‌ های اجرایی، توجه به موضوع توسعه شهرستان، وضعیت معیشت خبرنگاران، برگزاری نشست‌ های خبری دستگاه‌ های اجرایی، نامگذاری خیابانی به اسم خبرنگار، برگزاری دوره‌ های آموزشی و…. را مطرح کردند.

در پایان با اهدای هدایایی از خبرنگاران رسمی کوه‌چنار تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا