آموزشاجتماعیسیاسی

بسیج فرهنگیان و دانش اموزی به پویایی آموزش و پرورش کمک می کند

به گزارش چنارنیوز، نشست مشترک فرمانده سپاه فجر استان و مدیرکل آموزش و پرورش با فرماندهان ناحیه مقاومت و مدیر آموزش و پرورش سراسر استان فارس در جهت کمک به دانش آموزان نیازمند در محل دفتر مدیر آموزش و پرورش بصورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد.

فرمانده سپاه فجر استان در این نشست بر تعامل و همکاری سپاه با آموزش و پرورش تاکید نمود و گفت: ماموریت بسیج فرهنگیان و دانش آموزی کمک به آموزش و پرورش و انجام صحیح ماموریت آن در آموزش و پرورش است.

سردار بوعلی گفت:بسیج فرهنگیان و دانش اموزی به پویایی آموزش و پرورش کمک می کند و باعث رشد و تعالی آن می شود .

ایشان به فعالیتهای صورت گرفته در دوران کرونایی استان اشاره نمود و گفت: کمکهای صورت گرفته مصادیقی از جمله مبارزه با ویروس کرونا ، کمک های مومنانه، کمک لوازم آموزشی به دانش آموزان و اجرا و راه اندازی طرح توکاد از اقدامات سپاه در کمک به آموزش و پرورش بوده و ادامه دارد.

وی گفت:تامین لوازم کمک آموزشی و تهیه تب لت برای دانش آموزان در طرح توکاد شکل خواهد گرفت.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس در این نشست مشترک گفت:کمک های مومنانه صورت گرفته در کشور ایران تفاوت ماهیتی و اساسی با دیگر کمک ها دارد .مومنانه بودن آن در شناسایی افراد نیازمند و نحوه توزیع آن بین مستمندان ، و کرامت انسانی آن، متفاوت است.

دکتر اسماعیلی ضمن تقدیر و تشکر از کمک های مومنانه مردم و نهادها به دانش آموزان گفت: تا ۳۰ آذر ماه کمک های خوبی توسط خیرین ، کمیته امداد ، فرهنگیان به دانش آموزان شده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و طرح توکاد کمک بزرگی برای دانش اموزان نیازمند باشد.

در این نشست مقرر گردید تا از طریق طرح توکاد و تشویق مردم به کمک به دانش آموزان نیازمند در راستای تبلت دانش آموزی اقدام گردد.


لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا