ورزشی

والیبالیست کوه‌چناری به تیم ملی دعوت شد

به گزارش چنارنیوز، هیئت والیبال شهرستان کوه‌چنار با اعلام این خبر گفت: مجید حشمتیانفر والیبالیست کوه‌چناری که با قرار دادی یکساله به تیم لیگ برتری شهرداری قزوین پیوسته بود با درخشش در لیگ برتر به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شد.

مجید حشمتیانفر بازیکن با استعداد و پر تلاش با آمادگی کامل و برنامه ای دقیق در روز های آینده راهی اردوی تیم ملی می‌شود.

حشمتیانفرد در گفتگو با چنارنیوز گفت: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان ۲۰۲۱ از روز سه‌شنبه دوم شهریورماه (۲۴ آگوست) در تهران آغاز می‌شود و این رقابت‌ها در روز پنج‌شنبه یازدهم شهریور (۲ سپتامبر) با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید. این تاریخ به پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران و موافقت هیات رئیسه فدراسیون جهانی تنظیم شد.

وی افزود: ملی پوشان زیر ۱۹ سال پسر ایران در حالی در این مسابقات شرکت می کنند که با ۸۲ امتیاز در رتبه پنجم رنکینگ جهان قرار دارند و تیم ملی ایتالیا با ۱۲۲ امتیاز در رده نخست جهان در بخش پسران است.

 مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران در خصوص برگزاری این مسابقات به میزبانی تهران و زمان باقی مانده برای آماده سازی تیم ملی گفت: زمان کمی داریم اما نمی توان گفت که کسی مقصر است چرا که شرایط کرونا باعث شد که مجوز بازی ها و اردو ها دیر صادر شود.

وی با بیان اینکه با وجود این شرایط باید تمام تلاش خود را داشته باشیم و بتوانیم بازیکنان دعوت شده را گلچین کنیم افزود: پنج اردو پیش رو داریم که اکنون این اردوها در آکادمی ملی المپیک و فدراسیون والیبال درحال انجام است که از بین نفرات دعوت شده،  ۳۵ نفر به تیم ملی دعوت خواهند شد و بعد از آن به طور رسمی کار خود را آغاز می کنیم. 


لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا