صنعت معدن و تجارت

بازرسی و گشت مشترک از واحدهای صنفی خیاطان و لوازم التحریر فروشان

طی بازرسی گشت مشترک با حضورجانشین دادستان عمومی و انقلاب، رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان های کازرون و کوه چنار، رابط پیشگیری از وقوع جرم، رؤسای اداره صنعت، معدن و تجارت ، اتاق اصناف و نمایندگان اداره آموزش و پرورش و انجمن اولیاء، واحدهای خیاطی و لوازم التحریر شهرستان مورد بازرسی قرار گرفت.

ابراهیم موسوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس ابلاغیه آموزش و پرورش مبنی بر اینکه خیاطان و تولید کنندگان داری مجوز و مورد تائید اتحادیه و اتاق اصناف جهت تولید لباس فرم، موظف به حضور در مدارس و اندازگیری سایز تمامی دانش اموزان و اقدام به تک دوزی نموده،و از سری دوزی خوداری نمایند،همچنین حق دریافت هیچگونه هزینه مازاد بر قیمت مصوب یا دریافت وجهی جهت تعمیرات لباس را ندارند.

حاضرین در بازرسی از خیاطان و تولید کنندگان تائید شده اتحادیه و اتاق اصناف از نزدیک شاهد به کارگیری تمامی موضوعات مطرح شده در کارگروه و متناسب با ابلاغیه اداره آموزش و پرورش بودند.

موسوی در ادامه بیان داشت: آن دسته از خیاطان که جنس پارچه درجه۲ در دوخت فرم لباس به کار گرفته یا لباس فرم بدون کیفیت را ارائه کردند به جد با آن ها برخورد شده و پرونده برای آنها تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع خواهد شد.

وی اذعان داشت: در راستای بازرسی انجام شده از واحدهای صنفی ۴ پرونده تخلف تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع داده شد همچنین به تعدادی از واحدهای صنفی نیز در راستای رعایت قوانین نظام صنفی تذکراتی داده شد

این مقام مسئول ضمن تأکید بر استمرار بازرسی ها، در پایان تصریح کرد: جهت پیگیری شکایات مردمی و بهبود خدمت رسانی در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف، کم فروشی، گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، عدم ارائه فاکتور، عدم رعایت دستور العملها و قوانین نظام صنفی توسط متصدیان واحدها وتسریع در رسیدگی به تخلفات به اداره صنعت ، معدن وتجارت، اتاق اصناف مراجعه یا با شماره تلفن این اداره تماس حاصل فرمائید.

🛣️آدرس اداره صنعت، معدن وتجارت کوهچنار: شهرستان کوه چنار، شهر قائمیه، جاده شیراز، جنب پمپ بنزین، اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کوه چنار

شماره اداره صنعت، معدن و تجارت:
☎️۰۷۱۴۲۴۱۳۹۹۴
اتاق اصناف:
☎️۰۷۱۴۲۴۱۵۵۰۷


لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا