کازروننماینده شهرستان

بیمارستان امام علی (ع) کازرون بزودی افتتاح می‌شود

به گزارش چنارنیوز، با پیگیری های مجدانه دکتر فریدون عباسی نماینده مردم این حوزه انتخابیه جهت واگذاری کامل بیمارستان امام علی (ع) از دانشگاه آزاد به دانشگاه علوم پزشکی، صبح امروز تیم فنی و حقوقی این دانشگاه جهت بازرسی ویژه ی فنی بیمارستان جهت تحویل این پروژه وارد کازرون شدند.

بیمارستان امام علی کازرون

در این بازدید مسئول دفتر نماینده مردم، امام جمعه ،رییس دادگستری، فرماندار ویژه، فرمانده سپاه پاسداران ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شیراز را همراهی کردند.

با پیگیری های دکتر فریدون عباسی دوانی آخرین مانع واگذاری بیمارستان امام علی(ع) که تامین اعتبار جهت تجهیز خدمات چهارگانه این بیمارستان بود برطرف و به مرحله ی مناقصه رسید.

پس از پیگیری های دکتر عباسی و با رایزنی های فراوان با رئیس محترم ستاد اجرایی فرمان امام، ۱۴ میلیارد تومان اعتبار‌ جهت تکمیل تجهیزات چهارگانه بیمارستان که آخرین مرحله جهت تحویل کامل به علوم پزشکی شیراز جهت بهره‌برداری هرچه سریعتر می‌باشد، تامین شد.

بیمارستان امام علی کازرون

در این بازدید مسئول دفتر نماینده ی مردم شریف کازرون و کوه چنار ضمن خیر مقدم به تیم ویژه ی علوم پزشکی و قدردانی از حمایت های به موقع اعضای شورای تامین شهرستان کازرون، خواستار ارائه یک جدول زمانبندی عملیاتی مشترک از سمت دانشگاه آزاد و علوم پزشکی شدند تا فازهای عملیاتی مطرح و هم چنین به صورت روزانه به دفتر نماینده مردم گزارش داده شود تا ضمن نطارت بر روند رشد و رفع نواقص درصورت برخورد با مشکل جهت برطرف سازی وارد عمل شوند.

امید است که در ده روز آینده با انجام تعهدات دو طرف قرارداد، بخش ویژه ی خدمات رسانی سرپایی به بیماران حاد تنفسی ناشی از ابتلا کرونا (opat) در بیمارستان امام علی راه اندازی و سپس دیگر فازهای خدمات رسانی بیمارستان در آستانه ی افتتاح بصورت کامل قرار گیرند.

منبع
روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های کوهچنار و کازرون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا