سیاسیمذهبی

جوان شابیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات شد

به گزارش چنارنیوز، علی اصغر بهادری که اصالتا شابیری و اهل روستای انارستان است به حکم مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران استان فارس به مدت یک‌سال به سمت رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات منصوب شد.

وی پیش از این به مدت ۱۱سال در بنیاد شهید کازرون به عنوان کارشناس تسهیلات و اشتغال مشغول به کار بوده است.

در بخشی از این حکم آمده؛ با عنایت به موافقت کمیسیون انتصابات مدیران مرکز و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، به سمت رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات منصوب می نمایم. بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند . خدمت به این عزیزان بنا به فرموده حضرت امام راحل (ره ) خدمت به نبی اکرم ( ص ) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است و تکریم دلهای نورانی وم لبریز از حسنا و نورانیت است.

همچنین در بخش دیگر این حکم آمده؛ امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر خدمات دولت تدبیر و اميد جهت تعالی مادی و معنوی کشور ، با بسیج تمام امکانات و سرمایه ها با رویکردی فرهنگی، تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا حق عظيم شهدا و ایثار گران . آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید . توفيق جنابعالی را در خدمتگز نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

لینک کوتاه:

یک دیدگاه

  1. سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس و اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو شیراز دروغگو است اینجانب جانبازی هستم که با بیشترین درصد از کار افتادگی فقط شامل ۲۵ از کار افتادگی شده ام کد ملی ۲۵۱۰۶۹۲۰۴۶ تلفن ثابت ۰۷۱۳۶۴۴۵۶۶۳ تلفن همراه ۰۹۱۷۱۲۰۶۶۴۰ کد پستی ۷۱۹۹۷۴۲۱۵۶ آدرس استان فارس شهرستان شیراز شهر صدرا بلوار امام خمینی مجتمع ارگ بلوک ۱۷ طبقه دوم واحد دوم(۱۴) نظرم را به صورت عمومی منتشر کنید تا شاید اینجانب را به مراجع خیلی عادل دادگستری شهرستان مربوطه یا استان مربوطه یا قوه قضائیه معرفی نمایند تا مشخص شود که از زمان مجروحیت در جنگ تحمیلی تاکنون برای اینجانب چه کار کرده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا