سیاسیمذهبی

جوان شابیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات شد

به گزارش چنارنیوز، علی اصغر بهادری که اصالتا شابیری و اهل روستای انارستان است به حکم مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران استان فارس به مدت یک‌سال به سمت رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات منصوب شد.

وی پیش از این به مدت ۱۱سال در بنیاد شهید کازرون به عنوان کارشناس تسهیلات و اشتغال مشغول به کار بوده است.

در بخشی از این حکم آمده؛ با عنایت به موافقت کمیسیون انتصابات مدیران مرکز و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، به سمت رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات منصوب می نمایم. بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند . خدمت به این عزیزان بنا به فرموده حضرت امام راحل (ره ) خدمت به نبی اکرم ( ص ) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است و تکریم دلهای نورانی وم لبریز از حسنا و نورانیت است.

همچنین در بخش دیگر این حکم آمده؛ امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر خدمات دولت تدبیر و اميد جهت تعالی مادی و معنوی کشور ، با بسیج تمام امکانات و سرمایه ها با رویکردی فرهنگی، تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا حق عظيم شهدا و ایثار گران . آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید . توفيق جنابعالی را در خدمتگز نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا