فرمانداریکوه‌چنار

از دستاوردهای دولت در شهرستان تا مشکلات ترافیک شهری و آسیب‌های اجتماعی

به گزارش چنارنیوز، جلسه جمعی از خبرنگاران و فعالان اجتماعی و محیط زیستی با فرماندار کوه‌چنار و در فرمانداری شهرستان کوه‌چنار برگزار شد

در ابتدا حاضرین به بیان درخواست‌ها و مطالبات خود از جمله تکمیل جاده قائمیه به راهدار، آسیب‌های اجتماعی، مسکن، روکش آسفالت، پروژه‌های ورزشی، مشکلات در حوزه آب شرب و برق رسانی، منابع طبیعی، آنتن‌دهی و اینترنت، آسفالت معابر شهری ، جاده بین باغات و.‌.‌. پرداختند

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار در این نشست با اشاره به افزایش شش برابری اعتبار پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در شهرستان خبرداد و افزود: امسال در هفته دولت ۱۰۱ پروژه با اعتباری بیش از ۴۰۶ میلیارد تومان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز می شود.

وی از افزایش ۵ برابری تعداد و ۶۰۰ درصدی اعتبارات پروژه‌های هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوه‌چنار با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت ما بود گفت: اعتبار ها به سمت این پروژه‌ها رفت و پروژه جدید تعریف نکردیم و در حال حاضر پروژه غیرفعال نداریم.

هاشمی با اشاره به روکش آسفالت معابر روستاهای شهرستان اظهارداشت: ۲۰۰ هزار مترمربع در شهرستان با اعتباری بالغ بر ۸۴ میلیارد تومان آسفالت معابر روستایی در شهرستان انجام شده است.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار با اشاره به روکش آسفالت محور قائمیه به ابوالحیات که در حال انجام است گفت: روکش آسفالت ورودی شهر نیز از سمت دادگاه تا میدان امام خمینی به زودی انجام می‌شود .

وی با تاکید بر اجرای هر چه سریعتر جاده قائمیه به راهدار گفت: پیمانکار این جاده در حال اجرای پروژه هست و پیگیر شتاب بخشی بیشتر پروژه هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوه‌چنار با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: مدیر موفق مدیری است که تعامل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا