امام جمعهفرمانداری

از افزایش ۷۵ درصدی اعتبارات شهرستان تا نهضت آسفالت

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار پیش از خطبه نماز جمعه با اشاره به نهضت آسفالت راه‌های روستایی و معابر در شهرستان گفت: این طرح شامل همه روستاهای شهرستان است و در سطح شهرستان روستایی که عملیات عمرانی نداشته باشد نداریم.

وی اضافه کرد: ۱۰ کیلومتر از راه های روستایی و ۱۵۰ هزارمترمربع از معابر روستایی در حال آسفالت است.

هاشمی گفت: تمامی جاده های ارتباطی شهرستان در دستور کار مرمت و روکش آسفالت قرار دارند و بخشی نیز صورت گرفته، همچنین عملیات اجرایی جاده قائمیه – راهدار نیز شروع شده که مسئله مهمی خواهد بود.

وی ادامه داد: در حوزه آب رسانی اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و تعویض شبکه های فرسوده شهری و روستایی که یکی از معضلات شهرستان بود، شاهد حل آن هستیم و روند کار با سرعت مناسب، باتوجه به وسعت کار ادامه دارد.

وی گفت: در حوزه اعتبارات شهرستانی پارسال شاهد افزایش ۵۴ درصدی آن بودیم ولی امسال ۷۵ درصد افزایش اعتبار نسبت به سال گذشته داریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی اجتماعی را ضروری دانست و تصریح کرد: شاید با سرمایه گذاری در این زمینه در کوتاه‌مدت اتفاقات پیدا نباشد ولی در درازمدت شاهد برکات آن خواهیم بود و وقتی زیرساخت فرهنگی صورت گرفت ریل گزاری عمرانی حل می شود.

هاشمی گفت: در حوزه اشتغال در سال گذشته رتبه اول استان بودیم و در حال تلاش برای حل مشکلات ناحیه صنعتی شهرستان هستیم که در حوزه آب و برق و جاده و گاز این کار تقریبا انجام شده و عملیات اجرایی به زودی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیاردتومان آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مطالبه مسکن در شهرستان بطور جدی پیگیری شود

فرماندار شهرستان کوه‌چنار گفت‌‌: در حوزه ورزش نیز برای پروژه های نیمه تمام ورزشی تأمین اعتبار صورت گرفته و شعار دولت باقدرت در شهرستان با روحیه جهادی مدیران ادامه خواهد داشت و به سمت توسعه حرکت خواهیم کرد.

برگزاری میز خدمت جهادی و دیدار چهره به چهره مردم با فرماندار و مسئولان از دیگر برنامه های روز جمعه بود که مردم بدون واسطه مشکلات و درخواست‌های خود را با فرماندار و مسئولان در میان گذاشتند و دستورات لازم جهت پیگیری و برطرف‌کردن آنها صادر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا