مذهبیناحیه مقاومت سپاه

اهدا کارت ایثار به رزمندگان در شهرستان کوه‌چنار

طی آیینی که صبح امروز با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، نمایندگی ولی فقیه در سپاه ، کارکنان سپاه و رزمندگان، در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوه‌چنار برگزار شد، به صورت نمادین کارت ایثار به چهار نفر از رزمندگان شهرستان کوه‌چنار اهدا شد.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار در این آیین گفت: شهدا و جانبازان سرافراز ملت ایران حق بزرگی برگردن نظام اسلامی دارند و عزت و اقتدار امروز کشور مرهون خون پاک شهدا و ایثارگری های رزمندگان است.

علیزاده با تاکید بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از مقام ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز کشور، اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و امروز ایستادگی یک ملت بزرگ در برابر قدرت‌های جهانی بدون ایثار، گذشت، فداکاری، ایستادگی و آمادگی برای دفاع از میهن و شهید شدن امکانپذیر نبود.

وی با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد، جانبازان و ایثارگران تلاش شود کم است، اظهارداشت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند وظیفه همه مردم و در صدر فعالیت های مسوولان است.

سرهنگ پاسدار علی امیری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان کوه‌چنار در این آیین با بیان اینکه پرونده رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان تشکیل شده و در کمترین زمان ممکن اهداء خواهد شد، گفت: کارت ایثار به منظور سهولت و یکپارچگی در ارائه خدمات به رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بعنوان سند ملی صادر می شود.

وی افزود: کارت ایثار برای رزمندگانی که دارای بیش از ۴۵ روز حضور در جبهه های دفاع مقدس هستند، صادر می گردد و دارندگان این کارت می توانند از امتیازات پیش بینی شده در سند راهبردی خدمات رزمندگان و ایثارگران بهره مند گردند.

بیشتر بخوانید: انتقاد امام جمعه از اظهارات دیروز نماینده در شهرستان کوه چنار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا