اخبار ویژه

کشف 10 میلیارد ریال اموال مسروقه در کوه‌چنار

جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان کوه چنار خبر داد.


به گزارش چنارنیوز، سرهنگ یوسف ملک زاده اظهار داشت: مأموران  انتظامي شهرستان کوه چنار هنگام اجرای ایست و بازرسی در محور بوشهر – ممسنی، به يك دستگاه خودرو کامیون حامل بار ضایعاتی مظنون و آن را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وي افزود: در بازرسی دقیق از این خودرو، بيش از  6 تن اموال مسروقه شامل: سيم و كابل برق و مخابرات، تجهيزات مسي ترانس هاي برق ،لوله هاي مسي، رينگ، انواع رادياتور خودرو و … كه به صورت ماهرانه اي در زير بار ضایعاتی جاسازی شده بود، کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامي استان فارس با بیان اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش اموال مکشوفه 10 میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در تحقيقات تکمیلی مشخص شد كه اين اموال مسروقه در شهرستان “دشتستان” استان بوشهر از سارقان خريداري شده است.

سرهنگ ملک زاده با اشاره به دستگیری 2 متهم در این خصوص، افزود: برابر دستور مقام قضائي، با توجه به اينكه سرقت این اموال در استان بوشهر به وقوع پيوسته بود، اموال مسروقه به همراه متهمان دستگیر شده تحویل مأموران پلیس آگاهی شهرستان دشتستان گردید.

وی تأكيد كرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشكوك و يا داشتن اطلاعاتي در خصوص فعاليت افراد در امر خريد و فروش اموال سرقتي، مراتب را براي بررسي از طريق تلفن  110 به پليس اطلاع دهند.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا