اجتماعیاخبار ویژهبخش مرکزی کازرون

انهدام باند سارقان با ۱۰۰ فقره سرقت در کازرون

چنارنیوز/جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان با اعتراف به ۱۰۰ فقره سرقت در شهرستان کازرون خبر داد .

سرهنگ یوسف ملک زاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به تشدید گشت های محسوس و نامحسوس در سطح شهر کازرون برای شناسایی متهمان، افزود: با تحقیقات همه‌جانبه پلیسی و اقدامات شبانه روزی، سریالی و باندی بودن سرقت ها برای ماموران انتظامی محرز شد.

وی با بیان اینکه پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های صورت گرفته و سرنخ های به دست آمده ، مخفیگاه متهمان درشهر کازرون شناسایی شد، اظهار داشت :اکیپی از ماموران کلانتری با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ ملک زاده گفت: متهمان این پرونده که ۵ نفر بودند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در تحقیقات پلیسی به ۱۰۰ فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان به سابقه دار بودن متهمان اشاره کرد و گفت سارقان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

وی با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد،گفت: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام انتظامی سهل انگاری و عدم استفاده از تجهیزات بازدارنده را علت عمده وقوع سرقت ها اعلام کرد و از شهروندان خواست با مجهز کردن منازل و مغازه های خود به تجهیزات حفاظتی و امنیتی، از وقوع سرقت پیشگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا