سیاسی

تشریح برنامه‌های شورای شهر قائمیه در سال آخر

به گزارش چنارنیوز، رئیس شورای اسلامی شهر قائمیه به همراه اعضای شورا در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به ترسیم برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت که با کمک صاحب نظران و کارشناسان امور شهری و عمرانی جهت چشم انداز آینده ترسیم شده، از صاحب نظران این حوزه دست یاری طلبید.

عنایت رئیسی تعامل با شورای اداری شهرستان، شورای تامین و مجموعه فرمانداری بخصوصی نماینده محترم شهرستانهای کازرون و کوه چنار و استفاده از پتانسیل‎‌های آنها را از اولویت های برنامه‌های پیش رو شورا عنوان کرد و تعامل با شوراهای بخش مرکزی ، بخش کوهمره و نودان و شهرداریهای شهرستان و برنامه ریزی حداقل هفته ای یا دو هفته ای یکبار با یک الی دو مدیر کل استان جهت پیگیری امورات را از دیگر برنامه‌های شورا عنوان کرد.

وی گفت: یک روز در هفته را بعنوان دیدار چهره به چهره با مردم و رصد مشکلات آنها همراه با شهردار محترم و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر اختصاص می‌دهیم .

رئیس شورای شهر قائمیه گزارش ماهیانه به مردم همراه با اعضاء محترم شورای شهر و شهردار محترم جهت گزارش عملکردی به اصحاب رسانه و مردم را از برنامه‌های دیگر این شورا عنوان کرد و افزود: برنامه ریزی جهت امورات شهری با عدالت بین محله های مختلف و جلساتی با معتمدین و خیرین را جهت پیشبرد اهداف شهرستان کوه‌چنار خواهیم داشت.

رئیسی با بیان اینکه همراهان شورا را به کمک اعضاء محترم شورای شهر و شهردار محترم فعال خواهم کرد. گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و اینکه بودجه شهرداری کفاف خدمات در خور مردم شریف شهرستان را نمی دهد که رضایت مندی برای مردم ایجاد گردد از خیرین و مردم شریف شهرستان کوه چنار تقاضا داریم با توجه به اینکه بار اصلی امورات شهری و عمرانی بر عهده شهرداری می باشد به صورت مشارکتی در همه زمینه ها و شهردار و اعضاء شورای شهر را حمایت کنند.

وی تقسیم وظایف بین اعضاء شورا جهت پیشبرد بهتر و رسیدن به اهداف مورد نظر را خواستار شد و افزود: شفاف سازی برای مردم توسط رسانه انجام شود.

رئیس شورای شهر قائمیه گفت: اهداف اصلی اخلاق مداری ، اجرای قانون در مجموعه شهرداری می باشد.

رئیسی از شهردار محترم و تمام اعضاء و کارکنان مجموعه شهرداری خواست در این فرصت باقی مانده از مدت شورای دوره پنجم مثل قبل اما با همت مضاعف اعضاء شورای اسلامی شهر را جهت پیشبرد اهداف که مورد نظر است یاری کرده و از سایر ادارجات نیز دست یاری می‌طلبیم که به کمک همدیگر، در راس مردم شریف شهرستان مشکلات پیش رو را مرتفع کنیم .

وی ادامه داد: از سرمایه داران شهرستان و سایر کسانی که می توانند در جهت تغییر در شهرستان کمک کنند جهت اشتغال زایی و صنایع تبدیلی و توسعه شهرک صنعتی این شهرستان دست یاری می طلبیم و هرگونه همکاری که از طرف شورا و شهردار باشد تا حد امکان همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

رئیس شورای شهر قائمیه از جلسه هم اندیشی با فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان صاحب نظر جهت ساخت شهری زیبا در اولین فرصت خبرداد و افزود: تلاش خواهیم کرد در جلسات شورا جهت درآمدزایی بیشتر از آیتم های جدید تبلیغاتی و بیلبوردهای نوین در سطح شهر استفاده کنیم..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا