سیاسی

رایزنی‌های فرماندار و مسئولان کوه‌چنار با استاندار فارس در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان

به گزارش چنارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری کوه‌چنار، علی علیزاده در دیدار مسئولان کوه‌چنار با استاندار فارس ضمن تشریح مشکلات و نیازمندی‌های کوه‌چنار با تاکید بر پیگیری و جدیت در به سرانجام  رسیدن پروژه های نیمه تمام در کوه‌چنار گفت: مسئولان کوه‌چنار همواره تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا با حضور مستمر و پیگیری مداوم، هرچه سریعتر مشکلات این پروژه ها را که در آبادانی شهرستان نقش بسزایی دارند مرتفع گردد.

علی علیزاده افزود: اجرای پروژه های عمرانی گامی بلند برای توسعه شهرستان است که امیدواریم با اجرای این پروژه ها در توسعه شهرستان مثمر ثمر واقع شود .

وی مشکلات و درخواست‌های شهرستان را تشریح و از حمایت مجموعه استانداری در اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی شهرستان قدردانی کرد .

استاندار فارس در این دیدار با بیان اینکه برای رسیدن به یک شهرستان پیشرفته ، مستلزم داشتن امکانات و همکاری تک تک شهروندان و مسئولان آن شهرستان می باشد، افزود: برای ایجاد شهرستانی توسعه یافته باید از فرد فرد جامعه شروع کرد، در واقع هر شخص نقش محوری میتواند داشته باشد.

عنایت اله رحیمی با بیان اینکه با همه موانع و مشکلاتی که دولت در بحث اعتبارات داشت می بینیم کارهای بسیار خوبی انجام شد و گفت: توسعه، پیشرفت، رونق و رضایتمندی مردم ، هدف مشترک مسئولان است.

وی آینده کوه‌چنار را درخشان عنوان کرد و افزود: مردم کوه‌چنار با استعداد و آینده روشنی خواهند داشت.

رحیمی خواستار استفاده از ظرفیت نماینده شهرستان‌های کازرون و کوه‌چنار در مجلس شورای اسلامی شد و گفت: سعی میکنیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود جهت رفع مشکلات و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت توسعه و پیشرفت این شهرستان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: مهمترین رمز موفقیت و پیشرفت شهرستان در اتحاد و همدلی و همسویی است تا بتوان آنچه که شایسته مردم بزرگوار این شهرستان است را رقم  بزنند.

در این دیدار امام‌جمعه، رئیس دفتر نماینده مجلس، شهرداران و شوراهای اسلامی قائمیه و نودان، روئسای شورای بخش مرکزی و کوهمره حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا