ورزش و جوانان

مراسم تجلیل از مسئولین هیأت های ورزشی نواب رئیس و مربیان ورزشی شهرستان کوه‌چنار

به گزارش چنارنیوز به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوه‌چنار، طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان رئیس اداره ورزش و جوانان مسئول دفتر نماینده اعضای شورای شهر شهردار قائمیه رئیس حلال احمر شهرستان و ریاست پزشکی قانونی شهرستان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان از مسئولین هیأت ها نواب رئیس و مربیان ورزشی تجلیل شد.

مراسم تجلیل از مسئولین هیأت های ورزشی نواب

در این مراسم ابتدا طهماسبی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن عرض خوش آمد و خیر مقدم و تبریک روز پاسدار و فراسیدن سال نو گزارشی از عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان اعم از پروژه های عمرانی پیگیری شده و برنامه های ورزشی انجام شده بود.

وی از تزریق اعتبار با پیگیری دکتر عباسی نماینده محترم شهرستان به پروژه های نیمه تمام گفت و افزود با تزریق این اعتبارات پروژه های نیمه تمام شهرستان پیشرفت قابل چشم گیری خواهد داشت.

مراسم تجلیل از مسئولین هیأت های ورزشی نواب

و در ادامه از اعلام برنامه های سال آینده گفت و بیان کرد که عمده فعالیت اداره ورزش و جوانان شهرستان در سال پیش رو مساله آموزش مربیان و برگزاری دوره های مربیگری در جهت ارتقا سطح علمی مربیان می باشد و همچنین از اعلام طرح آمایش ورزشی شهرستان گفت و بیان کرد که سه رشته پر استقبال و دارای پتانسیل را به عنوان رشته های هدف قرار میدهیم تا بتوانیم در این رشته ها موفقیت هایی را کسب کنیم.

و در پایان از پیگیری و حمایت های نماینده محترم شهرستان فرماندار محترم از مجموعه ورزش شهرستان تشکر نمود.

مراسم تجلیل از مسئولین هیأت های ورزشی نواب

در ادامه حاجی آقا آزاده مسئول دفتر نماینده محترم شهرستان ضمن عرض تقدیر و.تشکر از فعالیت های اداره ورزش و جوانان شهرستان از اهمیت توجه بیشتر به به مساله ورزش برای هر جامعه ای گفت وی افزود ان شاالله با پیگیری های دکتر عباسی سعی بر آن داریم که در سال ۱۴۰۰ عمده پروژه های عمرانی را به نتیجه برسانیم.

در ادامه مهندس علیزاده فرماندار شهرستان ضمن عرض تبریک روز پاسدار و خداقوت و خسته نباشید به مجموعه ورزش شهرستان و هیأت های ورزشی فعالیت مجموعه ورزش در یک سال گذشته را ستود و افزود امروز اگر شهرستان را با دو سال پیش مقایسه کنیم متوجه خواهیم بود که کارهای خوبی در حوزه های مختلف خصوصا ورزش انجام گرفته است.

وی در ادامه افزود امید داریم با تکیه بر پتانسیل و ظرفیت های ورزشی شهرستانی در آینده نزدیک ورزش شهرستان در استان وحتی در رده ملی صاحب نام و جایگاه خواهد بود.

در پایان این مراسم لوح سپاس و دسته گلی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان به مسئولین هیأت های ورزشی نواب رئیس و مربیان ورزشی شهرستان اهدا گردید.


لینک کوتاه:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا