اخبار ویژهسیاسیکازرون

انتخابات ثابت کرد هر موفقیتی که هست، نتیجه خواست و پیگیری مردم است

به گزارش چنارنیوز، اولین فرمانده سپاه شهرستان جدید کوه چنار با حضور سردار بوعلی جانشین سپاه فجر استان فارس معرفی شد.

در این آیین، سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی جانشین سپاه فجر فارس با اشاره به حوادث اتفاق افتاده در یکی دو سال گذشته در این منطقه گفت: بخاطر مطالبات به حق مردم التهاباتی به وجود آمد و تحریکات انجام ‌شد و احساساتی به وجود آمد اما در کنار آن، به خوبی و در یک سطح عالی، صبر را هم از مردم دیدیم.

وی اظهار داشت: اگر چه این منطقه زمینه تفرقه را داشته، اما مردم نشان دادند که همه پای کار نظام هستند و با شرکت پرشور در انتخابات، نشان دادند در همه مسائل کشور هم شریک هستند.

بوعلی با بیان اینکه اگر بخواهیم یکی از ویژگی برجسته مردم این منطقه را مثال بیان بزنیم، همین مسئله و شور و حرارت و احساس مسئولیت در قبال کشور است تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات، ثابت کرد که هر موفقیتی که در هر زمینه ای داریم، نتیجه خواست و پیگیری مردم است.

جانشین سپاه فجر فارس تأکید کرد: وظیفه همه مردم و مسوولان است که باعث رشد و پیشرفت کشور و منطقه خود بشوند.

سرهنگ شهرام افشار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در این آیین گفت: علارغم اینکه دشمنان خواب هایی برای شهرستان های کازرون و کوهچنار دیده بودند، اما هر دو شهرستان با کمال وفاق و همراهی در انتخابات شرکت کردند و یک سیلی بزرگ به یاوه گویان زدند.

وی با بیان اینکه انصافا مردم در مباحث مختلف خوب عمل کردند و نمایندگان همه برای استقرار ناحیه سپاه مقاومت در این منطقه تلاش وافری داشتند، بسیج را متعلق به همه دانست وگفت: در توسعه و زیرساخت تلاش می کنیم که مردم به آنچه که شایسته به آن هستند، برسند.

افشار، اولین فرمانده ناحیه کوه‌چنار را فردی مومن متعهد انقلابی با انگیزه و با اراده معرفی کرد و اظهار داشت: وی سال ها در این منطقه مسئولیت داشته و روزهایی خوب را با مدیریت ایشان خواهیم دید.

فرمانده سپاه ناحیه کازرون تصریح کرد: شهرستان کازرون و کوه‌چنار سال ها پیوندهای عمیقی در زمینه های مختلف داشته و همیشه کنار در هم خواهند بود تا به تراز حقیقی و نام پرافتخاری که شایسته است، برسند.

به گزارش چنارنیوز، سرهنگ پاسدار علی امیری به عنوان اولین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوه‌چنار در مراسمی با حضور جانشین سپاه فجر فارس، معرفی شد.

از فرزندان خومه‌زار است که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوار، جانشین ناحیه مقاومت کازرون، فرمانده حوزه خاتم الانبیا کوهمره نودان را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا