اجتماعیسیاسیکازرون

دستگیری 333 نفر متهم از ابتدای سال جاری تا کنون در کازرون

فرمانده انتظامی کازرون از دستگیری 333 نفر سارق، داراي سابقه جلب و خرده فروش مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان خبر داد.


چنارنیوز/سرهنگ “محمد عبادی‌نژاد” گفت: برخورد قاطع و جدی با سارقان و هنجارشکنان یکی از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی کازرون می‌باشد که با هماهنگی مراجع قضائی و با اقتدار کامل در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی افزود: در همین راستا ماموران از ابتدای سال جاری تا کنون پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و ترفندهای خاص پلیسی، موفق شدند 333 نفر سارق، داراي سابقه جلب و خرده فروش مواد مخدر را دستگیر كنند.

رئیس پلیس شهرستان کازرون تصریح کرد: برخورد مستمر و قاطع با هنجارشکنان به ویژه سارقان یکی از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی کازرون در سال جاری می‌باشد و پلیس در این راستا به صورت شبانه‌روزی براي برخورد با مجرمان و فراهم كردن امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‌كند.

وی با بيان اينكه تولید و ارتقا امنیت اجتماعی با مشارکت عموم مردم امکان پذیر است، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غير قانوني توسط افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت‌هاي پليسي 110 اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا