کوه‌چنار

جلسه مناسب سازی محیط در کوه‌چنار برگزار شد

به گزارش چنارنیوز، فرماندار شهرستان کوه‌چنار در جلسه مناسب سازی محیط که با حضور معاون فرمانداری، شهردار، رئیس اداره بهزیستی، رئیس آموزش و پرورش کوهمره، نماینده شهرداری قائمیه، آموزش و پرورش کوه‌چنار و اداره راه‌و شهرسازی در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : همه آحاد جامعه باید قادر باشند راحت و بدون خطر در محیط پیرامون خود و اماکن عمومی و معابر شهری تردد کنند و از کلیه حقوق اجتماعی خود برخوردار شوند .

علی علیزاده در ادامه مناسب سازی اماکن و محیط را ایجاد محیط های بدون مانع و یا تسهیل دسترسی برای همه عنوان کرد و تصریح کرد: این یکی از راهکارهای ارتقاء کیفیت زندگی برای کلیه افراد جامعه به‌ویژه افراد دارای معلولیت است .

وی همچنین اظهار داشت : همه مردم جامعه از حقوق مساوی برخوردار هستند و باید تلاش کنیم تمامی ادارات و اماکن عمومی از قبیل مکان های آموزشی ، اداری ، تفریحی و تجاری در دسترس همه شهروندان بخصوص جانبازان ، معلولین و سالمندان قرار گیرد.

بهسازی معابر ، ورودی های مراکز خدماتی ، حذف موانع در معابر ، تسهیل در امورات معلولین در سطح شهر ، بررسی مشکلات حضور معلولین در اماکن ورزشی ، تاکید بر لزوم رسیدگی بیشتر برای آسان سازی و بهسازی رفت و آمد معلولین در سطح معابر شهر از جمله مسائلی بود که در این جلسه مطرح شد و همچنین هریک از حاضرین پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه کردند .

درادامه این جلسه خلاصه ای از اقدامات انجام شده توسط رئیس اداره بهزیستی شهرستان درخصوص مناسب سازی اماکن شهری ارائه گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا