فرهنگیکوه‌چنار

رزمایش یک روزه دیدار از ۲۲۰ خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران در کوه‌چنار

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار با اشاره به هفته دولت گفت : رزمایش ۲۲۰ دیدار از خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگر شهرستان و در قالب رزمایش یک روزه همزمان با شروع هفته دولت و به منظور برای تقویت روحیه خدمت دولتمردان انجام شد.

وی افزود: این رزمایش در قالب ٨٠ تیم دیدار در شهرها و روستاهای شهرستان کوه‌چنار انجام شد.

سید محمد علی شهیم امام جمعه شهرستان کوه چنار در این رزمایش گفت: این دیدارها علاوه بر تاثیر معنوی که به همراه دارد، موجب افزایش روحیه خدمت‌رسانی به این عزیزان شده و نقش مؤثری در حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

وی تصریح کرد: امنیت و آسایش امروز کشور مرهون ایثارگری‌های شهدای والامقام و پایداری خانواده معظم این بزرگواران است که این موضوع وظیفه مسئولان را در رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه هدف سنگین‌تر می‌کند.

سردار بیانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این رزمایش بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: از این‌ رهگذر و به‌واسطه بصیرت و هوشیاری می‌توان توطئه‌های دشمنان اسلام را در نطفه خنثی کرد.

وی همچنین به اتفاقات اخیر کشور اشاره کرد و گفت: امروزه استکبار جهانی با راه‌اندازی انواع توطئه‌ها سعی می‌کند، به نظام‌اسلامی ضربه وارد کند، غافل از اینکه همه این دسیسه‌ها با هوشیاری و آگاهی ملت ایران اسلامی خنثی خواهد شد.

در این رزمایش از خانواده‌های شهدا جانبازان و ایثارگران شهرستان دیدار و با اهدا لوح از صبر و شکیبایی آنها تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا