اخبار ویژهبخش هاسیاسیکازرون

33 شعبه آماده رای گیری در بخش چنارشاهیجان داریم.

بخشدار چنارشاهیجان گفت : 33 شعبه رای گیری در روز انتخابات شامل 16شعبه درشهر قائمیه و 17شعبه روستایی خواهیم داشت.

 به گزارش “چنارنیوز” اسکندر معصومی بخشدار چنارشاهیجان  صبح امروز در جلسه توجیهی عوامل اجرای نمایندگان بخشدار و کاربران انتخابات در بخشداری چنارشاهیجان با اشاره به دو اصل مهم و ضروری هر چه باشکوه برگزار کردن انتخابات و صیانت از آرا در انتخابات  ،اظهارداشت: انتخابات از تاکیدات مقام معظعم رهبری است و همانطور که ایشان گفته اند رای مردم در هر دو آرا ریاست جمهوری و شورا حق الناس است.

 

بخشدار چنارشاهیجان با بیان اینکه  روزجمعه29اردیبهشت در انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا  تلاش کنیم با همکاری و همدلی در برگزاری انتخابات پیروز و سربلند شویم تصریح کرد: ما انتظار داریم اعتمادی که به شما کردیم را در روز جمعه نشان دهید و با  بی طرفی خود جواب این اعتماد را بدهید.

 معصومی تاکید بر اینکه برگزاری انتخابات بدون نقص و اشتباه در بحش چنارشاهیجان را شاهد خواهیم بود افزود : نمایندگان بخشداری و فرماندار قبل از روز رای گیری اعضای شعب را پیدا و جلسه ای  با اعضای شعب داشته و از شعب  رای گیری  بازدید و نواقص را رفع کنند.

 وی با بابیان اینکه 33شعبه رای گیری در بخش چنارشاهیجان خواهیم داشت و برای هرشعبه دو صندوق رای گیری اختصاص داده شده است  گفت : از این تعداد شعبه 16 شعبه در شهر قائمیه و 17 شعبه در روستاهای بخش چنارشاهیجان و شروع رای گیری صبح روز جمعه 29اردیبهشت ساعت۸ در شعب های مشخص شده آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا