آموزشاجتماعیبخش هافرهنگیکازرونمذهبی

در برابر تحرکات دشمن بصیر و بیدار باشیم

به گزارش چنار نیوز، حجت‌الاسلام حسین انصاری امام جمعه قائمیه در خطبه های نماز جمعه  امرروز این شهر با اشاره به بزرگداشت هفته بسیج اظهارداشت: بسیج به عنوان حماسه آفرین، در برابر نظام سلطه ایستاده است و بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی بوده و توانسته تاثیر بسیا زیادی در راستای توسعه کشور بگذارد.

وی با اشاره به اینکه گروهک تکفیری داعش زایده نظام سلطه بود، اظهار داشت: امروز شکست این گروهک تکفیری هیمنه و اقتدار آمریکا را زیر سوال برد و به برکت همین بسیج و اقتدار جبهه مقاومت، نظام سلطه نمی تواند قدرت خود را بازسازی کند.

خطیب جمعه قائمیه با اشاره به اینکه دنیا بداند زمان خیانت و بزن در رو تمام شده است، بیان کرد: بسیج یادآور مجاهدت‌های بزرگ‌مردان و شیر زنانی است که نامشان با تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی گره‌خورده است.

حجت الاسلام انصاری  ضمن تبریک پیروزی رزمندگان در نابودی داعش و شکست آمریکا در منطقه، ادامه داد: هوشیاری و درایت برای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان یک ضرورت است و باید مراقب ترفندهای دشمن باشیم.

امام جمعه قائمیه افزود: دنیا بداند هیچ مانعی نمی‌تواند سد اقتدار و شکوفایی ملت ایران باشد و هیچ اراده ای نمی‌تواند در مقابل آن بایستد زیرا انقلاب اسلامی به وسیله عنایات الهی و تلاش مردان بزرگ به این مرحله از قدرت رسیده است.

 

حجت‌الاسلام انصاری، ادامه داد: شکست داعش باعث شد تا هیمنه آمریکا بشکند و به همین دلیل در روزهای اخیر شاهد برخی تحرکات ضدایرانی و ضداسلامی توسط آمریکایی‌ها هستیم.

خطیب جمعه قائمیه ضمن تاکید بر لزوم بیداری و بصیرت مردم در برابر تحرکات دشمن، گفت: هر تحرکی از سوی دشمن توسط بسیجیان و رزمندگان پاسخ داده می‌شود ولی در عرصه‌های نرم باید بصیرت و هشیاری مردم از اقشار مختلف بیش از پیش مورد توجه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا