مذهبی

برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم عزاداری محرم

در این همایش برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم عزاداری ماه محرم تشریح و دستورالعمل‌های لازم برای برگزاری باشکوه‌تر مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) به هیئت‌های مذهبی شهرستان کوه‌چنار ارائه شد.

در این گردهمایی به‌منظور برگزاری هرچه بهتر مراسم عزاداری ایام محرم و صفر از هیئات منطقه و پیشکسوتان آن دعوت شد و در این راستا برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم انجام شد.

در این همایش بر لزوم برقراری نظم و هماهنگی در مراسم عزاداری امام حسین (ع) تاکید و دستورالعمل‌های لازم برای برگزاری بهتر و باشکوه‌تر مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) به هیئت‌های مذهبی این منطقه ارائه شد.

به‌منظور ایجاد فضای معنوی و شور حسینی در شهر و روستا ، نصب پرچم‌های مشکی و منقوش ائمه (ع) و بنرهای مربوطه در فضاهای تبلیغاتی در شهرستان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ماه محرم فرصت مناسبی برای توسعه معنویت و فرهنگ همدلی و مواسات است، بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) تاکید کرد.

در این جلسه هماهنگی که در مسجد شیخان برگزار شد ، فرماندار، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فرمانده انتظامی شهرستان، سازمان تبلیغات اسلامی ، شوراهای اسلامی و هیئت‌های مذهبی، اقشار مختلف مردم و مسیولان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا