حوادث و انتظامی

افزايش ۵۰درصدی كشف سرقت در شهرستان كوه‌چنار

فرمانده انتظامي کوه‌چنار از افزايش ۵۰ درصدي کشف سرقت در ایام نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در اين شهرستان خبر داد.


به گزارش چنارنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ دوم لطف الله محمدی اظهار كرد: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و برخورد جدي با سارقان و تغيير تاکتيک هاي صورت گرفته، در ایام نوروز سال جاري ماموران انتظامي شهرستان کوه چنار موفق به کشف ۵۰ درصدي انواع سرقت ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته شدند.

وي افزود: در راستاي کنترل جرائم به ويژه سرقت در سطح شهرستان، با افزايش گشت هاي خودرويي، تقويت گشت هاي نامحسوس، تشويق کارکنان سخت کوش و افزايش گشت پياده، سارقان و افراد مجهول الهويه شناسايي و دستگير شدند كه تاثير به سزايي در برقراری امنيت داشت.

فرمانده انتظامي “کوه چنار” تصريح کرد: برخورد با جرائم خشن و تحرکات اراذل و اوباش، نزاع دسته جمعي، تيراندازي و سرقت به عنف در اولويت کاري انتظامي اين شهرستان قرار دارد.

سرهنگ محمدی گفت: مردم بدانند ماموران انتظامي شهرستان کوه چنار قاطعانه با هرگونه قانون شکني برخورد خواهند کرد و اين امر مستلزم تقويت تعاملات درون و برون سازماني پليس با مردم و ديگر ادارات تاثير گذار در تامين نظم و امنيت است.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا